Live Support


Değerli Dyson Dostları,

Toplum sağlığı açısından ciddi bir tehlike oluşturan ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 kaynaklı korona virüs salgını sebebiyle en büyük önceliğimiz olan siz değerli Dyson müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla 20.03.2020 tarihinden itibaren Türkiye’deki tüm Dyson satış noktalarını geçici bir süre için kapatma kararı aldık.

Sizlere bu süreçte Dyson.com.tr üzerinden online olarak hizmet vermeye ve servis hizmetlerimizi sunmaya kesintisiz olarak devam edeceğiz. İstanbul Ataşehir’de yer alan Dyson Türkiye Servis Merkezimizde ise riskleri azaltmak adına geçici bir süre arızalı ürün kabulü yapamayacağız. Destek ihtiyacı olan ürünlerinizi web sitemizin destek/servis noktaları bölümünde yer alan yetkili servis noktalarına teslim edebilirsiniz. Ayrıca ürünlerimize ilişkin bir arıza durumuyla karşılaşmanız halinde ilgili ürünü, Türkiye’nin her yerinden ürüne arıza notu ekleyerek ve 8334R7 müşteri kodunu belirterek UPS kargo ile merkez servisimize gönderebilirsiniz. Ürünün ücretsiz olarak evinizden alınması için 0850 255 00 66 numaralı UPS müşteri hizmetleri hattından kurye talep edebilirsiniz.

Belirtmek isteriz ki maalesef geçici bir süre telefon ile çağrı merkezi hizmeti veremeyeceğiz ancak çağrı merkezi yetkililerimiz e-posta, chat ve whatsapp üzerinden sizlere hizmet vermeye devam edecekler.

En kısa zamanda sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle…

Dyson Türkiye

Bize Ulaşın

Müşteri Hizmetlerimiz Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00, Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri hizmet vermemektedir.

Bizi arayın
0850 532 11 44