Teslimat Koşulları


Siparişinizi kabul ettiğimiz zaman, ürününüzü (veya ürünlerinizi) aşağıda belirtilen zaman dilimi içerisinde teslim etmeyi hedeflemekteyiz.

Online alışverişlerinizde, ürünlerinizin tercih ettiğiniz adrese teslim edilmesini talep edebilirsiniz.

Bazı teklif ve promosyonların teslimat ile ilgili farklı zaman dilimleri olabilir, bu bilgiler, her bir promosyona ilişkin şart ve koşullarda belirtilecektir. Siparişinizle ilgili herhangi bir sorunuz olması halinde bizlere destek@dyson.com.tr adresinden e-posta gönderebilir veya bizi 0 850 532 11 44 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Ürünler bazen ayrı olarak ulaştırılabilir, ancak bu durumda, ilave teslimat ücreti ödemeniz gerekmeyecektir. Bir haftadan uzun bir süre stokta olmayacak bir ürün sipariş etmiş olmanız halinde, söz konusu ürün stoka girdikten sonra seçmiş olduğunuz yöntemle size teslim edilecektir. Siparişinizin gönderilmesinden sonra sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.

Teslimat yapılacak adresin güvenilir olmadığına kanaat getirmemiz halinde (örneğin; halka açık posta adresi veya Posta Kutusunun adres olarak gösterilmesi durumunda) siparişi teslim etmeme hakkımız saklıdır. Eğer bu durum siparişinizi etkileyecekse, sizi durum hakkında mümkün olan en kısa süre içerisinde bilgilendireceğiz.

Kurye aradığında adreste kimsenin bulunmaması durumunda, ilave bir ücret alınmaksızın ikinci teslimatın ne şekilde yapılacağına dair açıklamaların bulunduğu bir “Yerinde değil” kartı bırakılacaktır. Ancak, üçüncü teslimat girişiminde ilave ücretler uygulanabilir.


Teslimat zaman dilimleri: Dyson cihazları, aksesuarları ve yedek parçaları

Tüm siparişleriniz için ücretsiz teslimat yapıyoruz.

Hafta içinde saat 15:00’e kadar sipariş vermeniz durumunda, mümkün olması halinde ürünlerinizi bir sonraki gün teslim edilmek üzere aynı gün gönderiyoruz.

Teslimat aralığımız, hafta içi saat 10:00 - 22:00 arasındadır.

Haftasonu ve Resmi Tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.


İadeler

Ürünlerin size ulaşmasından itibaren siparişinizi iade etmeniz için ürünleri teslim aldığınız günden başlamak üzere 14 günlük bir süreniz bulunmaktadır.


Siparişinizi iptal etmek için:

  • 0 850 532 11 44 numaralı telefonu arayabilir; veya
  • destek@dyson.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Tipik teslimat zaman dilimlerinde istisnalar:

Olağanüstü hâl, doğal afet gibi mücbir durumlarda teslimat yapamayabiliriz. Sizinle irtibata geçilecektir.

Bize ulaşmak çok kolay.

Bizi arayabilirsiniz
0850 532 1144
Mail atın.