Skip navigation
Sepete Ekle
Son teknoloji

Dyson 360 Vis Nav™ (Mavi / Nikel)

Son teknoloji

Dyson 360 Vis Nav™ (Mavi / Nikel)

44.999,00 ₺
Dyson 360 Vis Nav™

Dyson gücü. 360° görüş teknolojisi.

MyDyson™ uygulamasında etkinleştirilen akıllı özellikler.

Tam genişliğe sahip silindir fırça ve açılabilir yan kanal.

Video

Dyson'ın yüksek emiş gücü

Dyson gücü. 360° görüş teknolojisi.

Dyson Hyperdymium™ motor, yüksek emiş gücü üretmek için dakikada 110,000 devre kadar döner.1

Dyson 360 Vis Nav robot cleaning into the corner of a room.

Tüm zemin tiplerinde güçlü temizlik

MyDyson™ uygulamasını kullanan 360° görüş sistemi, robot süpürgenizin evinizdeki bölgeleri analiz ederek haritalandırmasını ve yeni bölgeler oluşturulabilmesini sağlar.

 • Robot süpürgenin izlediği yol boyunca tam genişlikte temizlik yapmasının görsel canlandırması.

  Uçtan uca temizlik

  Tam genişliğe sahip silindir fırça, tüm zeminlerde performansı en üst düzeye çıkarır. Her geçişte daha fazlasını yakalamak ve saçların dolanmasını azaltmak için geniş bir çapa sahiptir.

 • Dyson 360 Vis Nav robot süpürgenin silindir fırçasının yakından görünümü.

  Üç işlevli silindir fırça

  Yumuşak naylon, sert fırça kılları ve antistatik karbon fiber iplikler ile üç işlevi bir arada sunar.

 • Dyson 360 Vis Nav'ın yan kanalı ile toplanan kirler.

  Açılabilir yan kanal

  Açılabilir yan kanal, emişi otomatik olarak yönlendirir; duvar kenarlarındaki tozu ve kirleri yakalayacak kadar güçlüdür.

Performans ve manevra kabiliyeti hakkında daha fazlasını keşfedin

 • Robot süpürgenin içindeki teknolojinin kesit görünümü.

  Mikroskobik partikülleri tespit eder ve temizler

  Auto modda piezo sensörü, toz seviyelerini saniyede 15.000 kez kontrol ederek gözle görülmeyen mikroskobik partikülleri tespit eder ve gerektiğinde emiş gücünü otomatik olarak artırır.4

 • Alçak bir dolabın altını temizleyen robot süpürge.

  Kirin olduğu her yere ulaşır

  D şeklindeki gövdesiyle köşe ve kenarları, kompakt tasarımıyla mobilya altlarını kolay ve etkili biçimde temizler. Gelişmiş çift bağlantılı süspansiyon, robotun 21 mm'ye kadar tırmanmasını ve yere tutunmaya devam etmesini sağlar.

 • Robot süpürgenin içinin kesit görünümü.

  Tam makine HEPA filtrasyonu

  Dyson'ın tamamen yalıtımlı, beş katmanlı HEPA filtrasyon sistemi tozu ve 0,1 mikron kadar küçük mikroskobik partiküllerin %99,99'unu yakalayıp hapseder.2

 • Robot süpürgenin zemine yayılmış olarak gördüğü haritanın görseli.

  Farklı temizlik türleri için dört güç modu

  Boost mod, maksimum emiş gücü sağlar. Sessiz mod, düşük gürültülü temizlik imkanı sunar. Hızlı mod, hızı optimize eder. Auto mod, toz seviyelerine göre emiş gücünü akıllıca ayarlar.

MyDyson Logo

MyDyson™ uygulaması ile robot süpürgenizi kontrol edin

Evinizin haritasını çıkarma, her oda için temizlik modu seçme, kaçınılacak bölgeleri ayarlama, akıllı programlama ve tahmini temizlik süresi hesaplama gibi akıllı özellikleri ayarlayarak temizlik yapmak için uygulamayı indirin.

Arka planda bir kafe görüntüsüyle birlikte akıllı telefonda MyDyson uygulamasının yakından görünümü.

Akıllı. Otomatik. Teknolojik.

Doğrudan robot süpürgenize gönderilen düzenli yazılım güncellemeleri ile her zaman en yeni akıllı özelliklere sahip olur.

 • Bir oturma odasında çevresini analiz eden robot süpürgenin görsel canlandırması ve MyDyson uygulamasında farklı odaları gösteren bir uygulama ekranı.

  Analiz eder, haritasını çıkarır ve bölgelere ayırır

  Robot süpürge, evinizin bir haritasını oluşturarak temizliği tamamen kişiselleştirmenize olanak tanır. MyDyson™ uygulamasını kullanarak kaçınılacak bölgeleri belirleyin ve her bölge için tercih ettiğiniz güç modunu seçin (Auto, Hızlı, Sessiz veya Boost Mod).

 • Düşük toz miktarından yüksek toz miktarına farklı renklerle ifade edilen gösterge eşliğinde bir oturma odasındaki toz yoğunluk noktalarını belirleyen robot süpürgenin görsel canlandırması.

  Tozun yoğun olduğu alanları, akıllı bir şekilde önceliklendirir

  Evinizdeki tozun yoğun olduğu noktaları öğrenir, buralara öncelik vererek emiş gücünü otomatik olarak artırır. Derinlemesine temizliğin kanıtını doğrudan MyDyson™ uygulamanıza gönderir.

 • MyDyson uygulamasındaki Dyson Cloud ekranı.

  Program yapmanıza yardımcı olur

  Her bölge için sunulan çalışma süresi tahminleri, önce nerenin temizlenmesi gerektiğini ve her bölge için en uygun güç modunu seçmeyi kolaylaştırır. Ardından MyDyson™ uygulamasını kullanarak günlük hayatınıza en uygun temizlik programlarını oluşturabilirsiniz.

 • Kuralların ve rutinlerin nasıl oluşturacağını gösteren uygulama ekranı.

  Kurallar ve rutinler oluşturun

  MyDyson™ uygulamasıyla sessiz alanlar ve kabarık dokulu halılar için silindir fırçanın motorunu kapatabilir, tırmanılmaması gereken alanları veya tamamen kaçınılacak bölgeleri belirleyebilirsiniz.

 • Google Home ve Amazon Alexa logoları.

  Sesle kontrol. Tek yapmanız gereken komut vermek.3

  Alexa ve Google Asistan ile uyumludur. Robot süpürgenizi basit sesli komutlarla kontrol edin.

Verilerinizi korur

Kişisel bilgilerinizin korunmasını ve asla kötüye kullanılmamasını sağlamayı taahhüt ediyoruz. Robot süpürge asla görüntü kaydetmez veya paylaşmaz. Daha fazlasını öğrenmek için Gizlilik Politikamızı okuyun.

Etrafında bir kilit sembolü bulunan robot süpürgenin havadan görünümü.

Kolay bakım

 • Daha az bakım gerektirir

  Daha seyrek boşaltma için geniş bir hazne ile tasarlanmıştır. Pratik toz boşaltma mekanizması, tek bir hareketle tozu ve kiri çöp kutunuzun derinliklerine gönderir; böylece toza ve kirlere dokunmazsınız.

 • Yıkanabilir silindir fırçayı musluk altında yıkayan bir kadın

  Ömür boyu kolay bakım. Temizlik sonrası bakım önerileri.

  Robot süpürgeniz ne zaman bakıma ihtiyacı olduğunu size bildirecek ve ekrandaki basit talimatlarla sizi yönlendirecektir. Silindir fırça ve ömür boyu kullanılabilir HEPA filtre, yıkanabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir.

 • Silindir fırçanın takıldığını gösteren uygulama ekranı.

  Akıllı uyarılar ve düzenli güncellemeler

  MyDyson™ uygulaması, robot süpürgenizin bakımını yapmanıza yardımcı olmak için size faydalı hatırlatmalar ve pratik talimatlar gönderir. Otomatik yazılım güncellemeleri ile durmaksızın geliştirilmektedir.

 • Şarj ünitesinde şarj olan robot süpürge.

  Otomatik şarj

  Robot süpürge, batarya seviyesini akıllıca izler ve gerektiğinde temizliğe kaldığı yerden devam etmeden önce şarj olmak için şarj ünitesine döner.

Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürgenizin kullanım kılavuzunu indirin

Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürgenizin kullanım kılavuzunu PDF olarak indirin

Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürgenizin güvenlik uyarılarını indirin

Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürgenizin güvenlik uyarılarını PDF olarak indirin

Sıkça sorulan sorular

Dyson 360 Vis Nav™, şimdiye kadarki en yeni ve en gelişmiş robot süpürge teknolojimizdir. En son Hyperdymium™ motorumuza ve güçlü Dyson teknolojisine sahip robot süpürge. Panoramik 360° kameraya sahip robot süpürge, etrafındaki her şeyi ve nereleri temizlemesi gerektiğini görür; sistemli ve akıllı bir şekilde harita çıkararak hareket eder. Üstelik MyDyson™ uygulaması ile nerede olursanız olun temizliği kontrol edebilir, gerçek zamanlı olarak kişiselleştirebilir, programlayabilir ve gözden geçirebilirsiniz.

Dyson robot süpürge, Dyson'ın en son Hyperdymium™ motorunu kullanarak yüksek emiş gücü sağlar. Dyson'ın patentli siklonları sayesinde temizlik boyunca emiş gücünde azalma yaşanmaz. D şeklindeki gövdesiyle köşe ve kenarları, kolay ve etkili biçimde temizler. Açılabilir yan kanal, duvar kenarlarına kadar uzanan tozları ve kirleri yakalar. Üç işlevli silindir fırça robot süpürgenin tüm sert zeminlerden ve halılardan daha fazla kir toplamasını sağlar. Yani hem yumuşak hem de sert zeminlerde etkilidir. Çift bağlantılı süspansiyon, robot süpürgenin 21 mm'ye kadar tırmanmasını sağlar. Robot süpürgenin içindeki piezo sensörü, toz seviyelerini kontrol ederek daha fazla toz algıladığında emiş gücünü otomatik olarak artırır. Time of Flight sensörleri ise duvarları ve iki metreye kadar uzaktaki nesneleri algılar. Ömür boyu HEPA filtre, tozu yakalar ve 0,1 mikron kadar küçük mikroskobik partiküllerinin %99,99'unu hapseder.2

Evet. Robot süpürgemiz; derinlemesine temizlik için üç işlevi birleştiren, tüm sert zemin ve halılar için tasarlanan yeni bir üç işlevli silindir fırçaya sahiptir. Antistatik siyah karbon fiber iplikler, ince tozları sert zeminlerden ve boşluklardan toplar. Sert naylon kıllar, kilim ve halılara gömülmüş kiri ve evcil hayvan tüylerini çıkarmak için derinlere iner. Yumuşak örgü naylon lifler, sert zeminlerdeki küçük ve büyük kirleri çizmeden toplar. Ancak Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürge, nemli veya ıslak zeminlerde kullanılamaz.

Evet, Dyson'ın yüksek emiş gücüne sahip olan robot süpürgemiz, evinizin tüm zeminlerindeki evcil hayvan tüylerini bir Dyson kablosuz süpürge hassasiyetinde toplayacaktır. Ayrıca üç işlevli silindir fırça, tüylerin dolanmasını önlemek için geniş bir çapa sahiptir.

12 hücreli lityum iyon batarya, robot süpürgemiz sessiz moddayken 65 dakikaya kadar güçlü ve azalmayan emiş gücü sunar. Bununla birlikte toplam çalışma süresi; güç modu, zemin tipi, mobilya düzeni ve toz seviyelerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Robotun yeniden şarj olması gerektiğinde otomatik olarak şarj ünitesine geri dönecektir. Tamamen şarj olduktan sonra geri dönecek ve kaldığı yerden temizliğe devam edecektir. Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürgenin tamamen şarj olması toplamda 2 saat 45 dakika sürer.

Paskal (Pa), fizikte bir nesnenin içindeki ve dışındaki basınç farkını tanımlamak için kullanılan bir ölçü birimidir. Air Watt ise (AW) hem basıncı (Pa) hem de hava akış hızını hesaba katarak emiş gücünü ölçer. Bütünsel bir ölçüm olduğu için süpürme performansını değerlendirmenin en uygun yolu Air Watt'a bakmaktır.

Air Watt (AW) değerleri robot süpürge, kablosuz süpürge ve dikey veya silindir süpürgeler arasında farklılık gösterir. Air Watt değeri, bir süpürgenin emiş gücünü göstermeye yardımcı olsa da dikkate alınması gereken tek faktör değildir. Bir süpürgenin ne kadar iyi yalıtıma sahip olduğu ve tasarımı, genel güç ve verimlilik açısından çok önemli bir rol oynar. Genel olarak performansa bakıldığında; daha yüksek Air Watt, daha yüksek emiş gücü anlamına gelir. Öte yandan robot süpürgeler, kablosuz süpürgeler, dikey veya silindir süpürgeler kadar yüksek Air Watt değerine gereksinim duymaz. Bunun nedeni yüzeye daha iyi tutunmalarıdır.

Air Watt (AW) ile gösterilen emiş gücü, hem basıncı hem de hava akış hızını gösterdiği için bir süpürgenin gücünü anlamak için iyi bir başlangıç noktasıdır. Süpürgenin ne kadar iyi bir yalıtıma sahip olduğu da kritik önem taşır. Çünkü makinedeki çatlaklar ve boşluklar nedeniyle Air Watt kaybı yaşanabilir. İyi tasarlanmış hava akışı, süpürgenin ulaşılması zor alanlardaki tozları ve kirleri etkili şekilde yakalamasını sağlayan bir diğer önemli faktördür.

Evet. MyDyson™ uygulaması aracılığıyla ister evde ister dışarıda olun temizliği kontrol edebilir, kişiselleştirebilir ve programlayabilirsiniz. Robot süpürgemiz Alexa ve Google Asistan⁶ ile de uyumludur ve sesli komutlarla kontrol edilebilir. Evinizde bölgeler tanımlayarak ve robot süpürgenizin bu bölgeleri nasıl ve ne zaman temizleyeceğini; zaman, gün ve güç modu seçeneklerini ayarlayarak temizliğinizi kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca sessiz alanlar ve kabarık dokulu halılar için silindir fırçanın motorunu kapatmak, tırmanılmaması gereken alanları veya tamamen kaçınılacak bölgeleri belirlemek gibi kurallar ve rutinler de oluşturabilirsiniz. MyDyson™ uygulaması, temizlik bittiğinde robot süpürgenizin nereleri temizlediğini ve ne kadar toz topladığını göstererek derinlemesine temizliğin kanıtını sunan bir rapor görüntüleyecektir. Son olarak, MyDyson™ uygulaması, Wi-Fi ağı üzerinden otomatik yazılım güncellemeleri ile robot süpürgenizin her zaman en yeni işlevlere ve özelliklere sahip olmasını sağlayacaktır.3

Evet, robot süpürgenizi kurmak için MyDyson™ uygulamasına bağlanmanız gerekir. Bu, akıllı özelliklerin etkinleştirilmesini sağlar.

Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürge; çevresini sürekli olarak analiz etmesini, tam olarak nereyi temizlemesi gerektiğini görmesini ve nerede olduğunu hatırlamasını sağlayan akıllı bir 360° görüntüleme sistemine sahiptir. Bu makine, 26 farklı sensöre sahiptir ve saniyede 10.000'e kadar veriyi analiz ederek her odanın ve zeminin haritasını çıkarır. Böylece tüm evinizde akıllı bir şekilde hareket eder. Tüm bu bilgiler MyDyson™ uygulaması tarafından hatırlanır, böylece bölgeler oluşturabilir ve robot süpürgenizin çalışma şeklini kişiselleştirebilirsiniz.

Robot süpürgemizin, temizleme ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kullanabileceğiniz, dört farklı temizlik modu vardır. Toz seviyelerini analiz ederek daha fazla toz algılandığında emiş gücünü otomatik olarak artıran Auto modun kullanımı önerilir. Hızlı mod, günlük temizliklerin üstesinden gelmek için hızı optimize eder. Sessiz mod, sessiz alanlar için gürültüyü azaltır ve çalışma süresini en üst düzeye çıkarır. Boost mod, derinlere nüfuz etmiş kirleri ve evcil hayvan tüylerini temizlemek için emiş gücünü artırır. Güç modlarını, MyDyson™ uygulamasını kullanarak veya Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürgenin LCD ekranından seçebilirsiniz.

Yeni Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürgenizi nasıl kuracağınızı ve kullanmaya başlayacağınızı öğrenmek ve ondan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için lütfen MyDyson™ uygulamasını indirin. İlk temizlikten önce MyDyson™ uygulamasını indirerek robot süpürgenizin çevresini ve evinizin düzenini öğrenebilmesi için harita çıkarma özelliğini kullanmanız önerilir.

Robot süpürgeniz ne zaman bakıma ihtiyacı olduğunu size bildirecek ve ekrandaki basit talimatlarla sizi yönlendirecektir. Hazneyi tek bir hareketle kolayca boşaltabilirsiniz. Silindir fırça ve ömür boyu kullanılabilir HEPA filtre, yıkanabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir.

Kişisel bilgilerinizin korunmasını ve asla kötüye kullanılmamasını sağlamayı taahhüt ediyoruz. Robot süpürgenin kamerası odayı "görürken" yalnızca şekilleri ve kontrastı kaydeder. Asla herhangi bir görüntü kaydetmez veya göndermez. Daha fazlasını öğrenmek için Gizlilik Politikamızı okuyun.

Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürgenizi, satın alırken beraberinde verilen duvar ünitesinde şarj edebilirsiniz. Robot süpürgeniz kullanılmadığında her zaman üniteye bağlı olacak; her temizlikten sonra ve gerektiğinde şarj olmak için otomatik olarak üniteye geri dönecektir. Dyson 360 Vis Nav™'ın tamamen şarj olması toplamda 2 saat 45 dakika sürer.

Kablosuz makinelerimize benzer şekilde, Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürge, tek bir hareketle tozu ve kiri çöp kutunuzun derinliklerine göndermek için tek bir hareketle kiri boşaltma mekanizmasına sahiptir; böylece toza ve kirlere dokunmazsınız.

Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürgeniz için yedek parça ve aksesuarları Dyson web sitesinde bulabilirsiniz.

MyDyson™ uygulamasını indirmek, Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürgenizden en iyi şekilde yararlanmak ve tüm özelliklerini kullanmak için gereklidir. Uygulamayı kutudaki QR kodunu tarayarak veya Apple Store'dan ya da Google Play Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Özellikler

 • Hazne kapasitesi 0,5 L
 • Çalışma süresi 65 dakikaya kadar
 • Yükseklik 99 mm
 • Uzunluk 330 mm
 • Genişlik 320 mm
 • Şarj Süresi 2,75 saat
 • Ağırlık 5 kg
alt

Model Seçin

Genel Bakış

Son teknoloji
 • Dyson gücü. 360° görüş teknolojisi.
 • Dyson'ın yüksek emiş gücü.
 • Akıllı 360° görsel navigasyon.
44.999,00 ₺

Dyson 360 Vis Nav™ robot süpürgeyi keşfedin

alt

1Emiş gücü, IEC 62885-4 CL5.8 ve CL5.9 uyarınca, robot süpürge pazarına (Ocak 2022'den Aralık 2022'ye kadar olan pazar satış verileri) kıyasla, Boost modda hazne tamamen doldurularak test edilmiştir. 2021 yılında SLG Germany laboratuvarlarında test edilmiştir.

2Filtrasyon, 2022 yılında bağımsız üçüncü taraf olan SGS US tarafından ASTM F3150 uyarınca Boost modda test edilmiştir.

3Cihazın uygulamayı çalıştırması için 2,4 GHz veya 5 GHz Wi-Fi bağlantısı veya mobil veri ve Bluetooth 4.0 desteği gerekir. Uygunluk için lütfen iOS App Store veya Google Play Store'da "MyDyson™" uygulamasını arayın. Standart veri ve mesajlaşma ücretleri geçerli olabilir.

4Emiş gücü otomatik olarak sadece Auto modda tepki verir. Mikroskobik toz, 100 mikrondan küçük partiküller olarak tanımlanır.