Skip navigation
Dyson Cinetic™ Big Ball Animal Pro 2

Dyson Cinetic™ Big Ball Animal Pro 2

Availability messaging alert icon Üzgünüz, aradığınız ürün artık stoklarımızda bulunmamaktadır.

Sıkça sorulan sorular

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 süpürge bakımı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Ultra verimli çalışan 35 siklonun, mikroskobik toz partiküllerini süpürgede tıkanıklığa yol açmadan toplayan, salınımlı uçları vardır. Yani filtre, makinenin ömrü boyunca dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve değiştirilmesine ya da temizlenmesine gerek yoktur.

Makinenizin bakımı ve temizliğiyle ilgili yardım ve öneriler için lütfen Dyson destek sayfamızı ziyaret edin.

Dyson Cinetic™ teknolojisinde hava akışındaki mikroskobik partikülleri uzaklaştırmak için havayı saatte 180 mil hıza çıkararak 100.000g'nin üzerinde güç üreten 35 siklon mevcuttur. Her siklondaki esnek bir uç 5000Hz'ye kadar salınım yaparak küçük partiküllerin makinede tıkanıklık yapmasını önler ve böylece süpürgede sürekli olarak güçlü bir emiş gücü sağlanır.

Makinenizin bakımı ve temizliğiyle ilgili yardım ve öneriler için lütfen Dyson destek sayfamızı ziyaret edin.

Dyson Cinetic Big Ball Multifloor 2 Staubsauger Değerlendirme

Ortalama Puan
4.1/5
Değerlendirme:
5% of 100
1/4/2020 tarihinde yorum yapıldı

Gran calidad

Giada

Cada día estoy más convencida de que hay cosas en la vida en las que invertir dinero vale la pena. Esta aspiradora es una de ellas. La diferencia entre una aspiradora barata y ...
Devamını oku
una buena se nota, y mucho. Soy alérgica y he estado a punto de tirar mi sofá a la basura, pero no antes sin probar a aspirarlo con este producto Dyson. Increíble la cantidad de polvo que fue capaz de aspirar!