Özel deneyimler. Kişiselleştirilmiş makineler. Uzmanların tavsiyeleri.

Dyson teknolojisi farklı çalışır. Onu anlamanın en iyi yolu denemekten geçer. Bilimi ve mühendisliği canlandıran Dyson Demo Store'u bu yüzden tasarladık. Burada Dyson uzmanlarının sunduğu özel hizmetlere, fırsatlara ve desteğe erişebilirsiniz.

The experiences inside a Dyson Demo Store

Dyson Demo Store'daki hizmetler

Belirli hizmetler için mağazanızı kontrol etmeyi unutmayın.

Mağazadan alışveriş yapmanın avantajları

 • Dyson Airwrap saç şekillendiriciyi deneyen bir kadın

  Almadan önce deneyin

  Size makinenin çalışmasını ve benzersiz özelliklerini gösterecek bir Dyson Uzmanı'yla en son teknolojimizi bizzat deneyin.

 • Tavsiyede bulunan Dyson Uzmanı

  Uzman tavsiyesi

  Hiç bir sorunuz cevapsız kalmaz. Teknolojimizi en iyi bilen insanlardan size özel öneriler.

 • Tavsiyede bulunan Dyson Uzmanı

  Özel fırsatlar

  Kişiselleştirilmiş makinelerden size özel saklama kutularına ve balmumuyla mühürlenmiş hediye paketlerine kadar benzersiz bir kişisel deneyim.

En son Dyson teknolojisini mağazamızda deneyin

 • Dyson V15 Detect cordless vacuum

  Dyson V15

  LCD ekranda size derinlemesine temizliğin kanıtını gösteren lazer teknolojisiyle temizliği keşfedin. Sekiz farklı döküntü türü üzerinde nasıl çalıştığını görün ve yeni makinenizi kişiselleştirin.

 • Dyson Corrale straightener

  Dyson Purifier Hot+Cool

  Azaltılmış ısı kullanımı sayesinde geliştirilmiş şekillendirme sunan, esnek bakır plakalara sahip yeni kablosuz saç düzleştiriciyi deneyin. Sonuçları bizzat görmek için saç analizinizi yaptırın ve ücretsiz bir şekillendirme demosu için randevu alın.

 • Dyson Purifier Cool Formaldehyde purifying fan

  Dyson Purifier Cool Formaldehyde

  Yeni hava temizleyicilerimizin formaldehiti nasıl kusursuzca tespit ettiğini ve sürekli olarak yok ettiğini öğrenin.1 Dyson Uzmanları, gerçek zamanlı hava kalitesi demolarını kullanarak teknoloji hakkında size bilgi verecekler ve eviniz için doğru temizleyiciyi seçmenize yardımcı olacaklar.

Dyson Demo Store konumları

Yakınınızda bir Dyson Demo Store bulamıyorsanız, seçkin alışveriş merkezlerindeki Dyson Demo Zone'lar da size pek çok deneyim sunabilir.