Skip navigation

Dyson Hyperdymium™ motor. Dyson makinelerinin kalbi.

Dyson Hyperdymium™ motorlar geleneksel elektrikli motorlara kıyasla daha küçük, hafif, temiz ve verimlidir. Bizlere yeni ürettiğimiz makinelerin daha iyi performans göstermeleri için yardımcı oluyor.

 Dyson Hyperdymium motor

"Yapmaya çalıştığımız, ürünlerimizin daha iyi çalışmasını sağlamak."

James Dyson Mühendis ve Kurucu

Daha iyi mühendislik için

Başkalarının görmezden geldiği problemleri çözme şevkiyle James Dyson, 5 yılda 5,127 prototip üreterek dünyadaki ilk siklonlu elektrikli süpürgeyi icat etti. Bugün de bu tutku Dyson mühendislerine ilham olmaktadır.

James Dyson Dyson Hyperdymium motor gösteriyor

""Mühendisler olarak bizler her zaman var olan teknolojinin ilerisini görmeli ve sormalıyız, 'Daha iyisi olabilir mi?'""

James Dyson Mühendis ve Kurucu

Dyson Hyperdymium™, geliştirilmiş motorlar.

Dyson tarafından geliştirilen Hyperdymium™ motor, 125.000 rpm hızla dönerek, Dyson’un en güçlü elektrikli süpürgesini yaratır.*

*Temizleme başlığındaki emiş gücü, Boost modda, IEC 62885-2 CL5.8 ve CLs 5.9 testine tabi tutulmuş, Dyson Cyclone V10 ile karşılaştırılmıştır. Çeşitli şirket içi ve dışı testler baz alındığında gerçek performans, spesifik koşullara göre farklılık gösterebilir. Hortumdaki/başlıktaki emiş gücü, Boost modda, hazne tamamen doluyken EN 60312-1 CL 5.8 ve CL5.9 testlerine tabi tutulmuştur.
 Dyson Hyperdymium motorun teknik resmi

Dyson Hyperdymium™ motor ile geliştirilen en son makineleri keşfedin

Dyson Hyperdymium motorun parçaları

Doğrudan Dyson.com.tr'den

1.Figürler 2012 Airblade Satış sunumundan alınmıştır, ihtiyaç halinde temin edilebilir.
2.Figürler Dyson websitesinden alınmıştır.
3.Temizleme başlığındaki emiş gücü, Boost modda, IEC 62885-2 CL5.8 ve CLs 5.9 testine tabi tutulmuş, Dyson Cyclone V10 ile karşılaştırılmıştır. Çeşitli şirket içi ve dışı testler baz alındığında gerçek performans, spesifik koşullara göre farklılık gösterebilir. Hortumdaki/başlıktaki emiş gücü, Boost modda, hazne tamamen doluyken EN 60312-1 CL 5.8 ve CL5.9 testlerine tabi tutulmuştur.