Soldier Field

İşletme


Amerikan futbolu stadyumu Soldier Field, 1920'lerin başında, savaşta kaybedilen ABD askerlerinin anısına inşa edildi. Günümüzde diğer sporların ve etkinliklerin yanı sıra futbola ev sahipliği yapmaya devam ederken, Chicago şehrinin simgesel mekanlarından biri olarak kabul ediliyor.

Alıntı kutucuğu

“Dyson Airblade™ el kurutma makinesi, Soldier Field'e pek çok avantaj sağladı; daha az kağıt havlu kullanımı, daha temiz lavabolar ve maliyet tasarrufu.”

Michael Ortman, Operasyon Direktörü

Soldier Field çözümü

Sorun

Soldier Field’e her yıl gelen 1,5 milyonu aşkın seyirci sebebiyle, kullanılmış kağıt havluların temizlenmesi ve havluluğun sürekli doldurulması tuvaletler açısından önemli bir sıkıntıya neden oluyordu.

Çözüm


Dyson Airblade dB el kurutma makineleri.


Daha az bakım

Airblade™ teknolojisi, elleri kurutmak için kağıt gibi sarf malzemelerine ihtiyaç duymaz. Bunun yerine, suyu ellerden hızla ve hijyenik bir şekilde sıyıran iki adet yüksek hızlı hava tabakası üretir. Ortalık dağılmaz, sarf malzemeleriyle uğraşmanıza gerek kalmaz.

Operasyon Direktörü Michael Ortman: "Müşterilerimizin tesisimize geldiklerinde temiz bir tuvalet bulmaları, bizim için en önemli şeylerden biri."


Daha düşük işletme maliyetleri

Bir Dyson Airblade™ el kurutma makinesi, tek bir kağıt havlu maliyetine 18 çift el kurutabiliyor. Sonuç olarak Soldier Field, kağıt havlu harcamalarında her yıl 12.000 USD’den fazla tasarruf sağladı.


Daha az atık

Kağıt havludan geçiş yapmak, Soldier Field’ın karbon ayak izini daha da azaltmasına yardımcı oldu. Airblade™ teknolojisi, kurutma başına yalnızca 3,3 gram CO2 üretiyor - bu rakam kağıt havlularda kurutma başına 13,9 gram CO2.

Tüm bu avantajları yalnızca Dyson Airblade™ el kurutma makineleri sunuyor

 • En hızlı Ikon

  Hızlı

  Elleri 10-12 saniyede kurutur.

 • En hijyenik simgesi

  Hijyenik

  Standart HEPA filtreler

 • Costs less to run icon

  İşletme maliyeti daha düşük

  Kullanım maliyeti kağıt havludan %98'e kadar
  daha düşük

 • Çevre için daha iyi simgesi

  Çevre için daha iyi

  Ağaçlar kesilmez, kağıt atığı çıkmaz

 • 5 yıl garanti simgesi

  5 yıl garanti

  Parçalar ve işçilik.

;