Son teknoloji Dyson aksesuarları

Dyson groom aparatı

Köpeğinizin tüylerinin etrafa dağılmasını önleyen tarama aparatı

Dyson Groom aparatı köpeğinizin tüylerini evinize dökülmeden önce temizler. Daha sonra, temizlediği tüyleri düz bir şekilde, hiçbir dolanma olmadan süpürgenin içine çekerek kendi kendini temizler.

Flexi aralık temizleme aparatı

Ulaşılması zor alanlara ulaşan temizleme başlıkları

Dyson mühendisleri, dar alanlar, yüksek köşeler ve mobilya altı gibi ulaşılması zor alanların temizliğini kolaylaştırmak için, yüksek alanların temizliğinde kullanılan dar alan temizleme aparatı ile , yüksek alanlardaki panjur gibi hassas yüzeyleri temizlemek için kullanılan yumuşak fırçalı aparat gibi pek çok aparat geliştirmiştir.

Tüm zemin türlerine uygun temizleme başlıkları

Tüm yüzeylere uygun olarak tasarlanmış aparatlar

Dyson'da evinizin her alanına uygun olarak farklı yüzeyler için farklı temizlik başlıkları vardır. Böylece, aşağı, yukarı ve araları kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Yumuşak fırçalı aparat ile perde aralığı, panjur ve bilgisayar klavyesi gibi hassas yüzeyleri temizleyebilirsiniz. Körüklü sert zemin aparatının yumuşak fırçaları ise tahta zemin ve hassas döşemelerden tozu ve kiri toplar.

yatak ve koltuk temizleme aparatı

Toz ve alerjenleri toplayan temizleme başlıkları

Dyson temizleme başlıkları, tozu ve alerjenleri evi her köşesinden toplamak üzere tasarlanmıştır. Bu aparatlardan biri olan yatak ve koltuk temizleme aparatının ön ve arka köşesinde bulunan toz toplama fırçası dönerek ve hava akımıyla tozları çeker ve sonra fırçasının kıllarını serbest bırakır.

Keşfet
Alerjenler

Evdeki alerjenleri yakalayan teknolojinin perde arkası

2001 yılında kurulan Dyson mikrobiyoloji laboratuvarı, genellikle hastahane laboratuvarlarında bulunabilecek malzemelerle doludur. Dyson bilim insanları, alerji rahatsızlığı olan kişilerin evlerini toza ve alerjenlere karşı daha güvenli ve temiz hale getirmek için laboratuvar araştırmaları yapmaktadırlar.

;