Groom aparatı görseli

Tara. Çek. Tüyler gitsin.

Dyson groom motifi
Dökülen tüyleri toplayan groom aparatı

Tüyleri toplayarak düz bir şekilde, birbirne dolandırmadan süpürgeye gönderir.

Diğer tarama aparatlarını kullandığınızda, odanızı, aparatı ve kendinizi temizlemek zorunda kalırsınız. Dyson groom aparatı ise köpeğinizin tüylerini eve dağılmadan direkt olarak tarayarak temizler. Topladığı tüyleri ise düz bir şekilde, birbirine dolandırmadan direkt olarak süpürgeye gönderir.

Groom aparatı yakın plan

Köpeğinizi için daha rahat

Dyson groom aparatı, daha rahat tarama ve daha az darbe ile köpeğinizin tüylerini rahatça temizlemek üzere tasarlanmıştır.

sert kıllar yakın plan

Düz sert fırçalar

Groom aparatında, emiş gücü kanalının her iki yanına iki grup halinde konumlandırılmış 364 adet sert fırça bulunur. Bu fırçaların her biri 0.3 mm çapındadır. Tarama işlemine başladığınızda, 35 derece açı ile tüyler ve tarak arasındaki mesafeyi tüm tüyleri tarayacak şekilde ayarlar.

Çalışan Groom aparatı

Tarama sırasında alerjenleri yakalar

Köpeğinizin dökülen tüylerini temizlediği gibi ölü derilerini de temizleyen Dyson Groom aparatı, aynı zamanda alerjenleri de yakalayarak evinize dağılmalarını engeller.

Tek el ile kontrol

Tek elle kontrol

Sadece baş parmak hareketi ile fırçalarını çıkararak tarar ve fırçalarını geri çekerek kendini temizler. Başka bir ek düğmesi ya da tuşu yoktur.

Orta boy ve uzun tüyler için

Orta boyda ve uzun tüyler için

Dyson groom aparatı yetişkin köpeklerin orta boydaki veya uzun tüylerini temizlemek üzere tasarlanmıştır. Ancak Komondordor ve Puli cinsi, yünlü tüyleri olan köpekler için kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Groom aparatı yakın plan

Groom aparatını satın al

Dyson Groom motifi

Tara. Çek. Tüyler gitsin.

Şimdi satın al
;