Dyson dikey süpürgeler

Dyson aksesuarlarını farklı kılan özellikler

Dyson siklonları, diğer siklon teknolojilerinden daha fazla mikroskobik tozu ve kiri temizler.

Yüksek verimli siklonlar, toz torbalı ya da filtreli diğer elektrikli süpürgeleri tıkayan polen kadar küçük mikroskobik tozları, küf ve bakterileri yakalar.

Siklon mini video
Siklon teknolojisi
transparent

Patentli siklon teknolojisi

Toz torbasız pek çok şarjı süpürge var. Ancak verimsiz siklonları ile tozlar ve kirler filtreyi tıkayabilir ve bu da emiş gücü kaybına neden olur. Dyson kablosuz süpürgelerde, tüm diğer Dyson süpürgelerde olduğu gibi, patentli siklon teknolojisi kullanılmıştır. Kuvvetli santrifüj ile toz ve kir, hava akımı ile ayrıştırılır ve hazneye gönderilir. Dyson dijital motor ile bir araya gelen patentli siklon teknolojisi ve yeniden tasarlanmış nikel manganez pil, Dyson kablosuz süpürgeye temizliğe başlağınız andan, bitirene kadar güçlü ve sabit emiş gücü sağlar.

Siklon teknolojisi mini video
Hızlı çalışan yüksek erişimli boru

Hızlıca çalışan boru ve hortum; sökülüp takılması gereken parçalar yok.

Hortumlarımız tek bir hareket ile hızlıca çalışır böylece yüksek yerleri temizlemek kolaydır.

Hortum ve boru mini video
Dikey süpürge temizleme başlığı

Halı ya da sert zemine göre kendi kendini ayarlayan temizleme başlığı

Garip tuşlara ya da butonlara basmanıza gerek yok. Dyson temizleme başlıkları emiş gücü sızıntısı olmadan, farklı zemin türlerine göre kendi kendini ayarlar.

Kendi kendini ayarlayan temizleme başlığı
Dikey süpürge temizleme başlığı teknolojisi
transparent

Aktif taban plakası

Çoğu dikey süpürgenin temizleme aparatlarının farklı zemin türlerine göre manuel olarak ayarlanması gerekir. Ayarlanmadığı zaman, başlık ve zemin arasında kalan boşluk kalır ve bu da emiş gücünü azaltır. Son teknoloji ile tasarlanan Dyson dikey süpürgeler aktif taban plakası ile farklı zemin türlerine göre kendini ayarlar. Bu plaka sayesinde, farklı zemin türleri ve başlık arasında, emiş gücünü azalttılarak ya da artırılarak, otomatik olarak temas sağlanır. Böylece emiş gücü sızıntısı da yaşanmaz.

Fırça başlık arka plan görseli

Fırçalar tozu ve kiri sert zeminlerden zarar vermeden temizler.

Halıyı temizlemek için kullanılan naylon kıllara ek olarak, fırçalarımızda anti statik karbon fiber kıllardan oluşan bir şerit bulunur. Bu kıllar, sert zeminlere yapışan ince tozları temizler.

 Fırça başlık
Dyson dikey süpürge, karbon fiber türbin başlık

İletken karbon fiber kıllar

Çoğu elektrikli süpürgenin fırçalarında sadece naylon kıllar bulunur. Bu fırçalar, halıdaki tozları temizlerken, sert zeminlereki tozları temizlemede başarısızdır ve ince tozları arkalarında bırakır. Dyson kablosuz süpürgelerin fırçaları ise farklıdır. Bu fırçalarda, naylon kıllara ek olarak, anti statik karbon fiber kıllardan oluşan bir şerit vardır. Bu kıllar, statik elektriklenmeyi önleyerek zemindeki ince tozları yakalar ve emiş gücünün bu tozları da yakalamasına imkan verir.

Dyson siklonları ile en iyi filtreleme işlemi

Diğer süpürgelerin aksine, temiz hava çıkışı sağlar

Dyson dikey ve silindir süpürge modelleri alerji rahatsızlığı olan kişiler için onaylanmıştır. Süpürgelerimiz, yüksek verimli siklonlara ve hava sızdırmayan yapıya sahiptir.

küf sporları

Alerjenleri yakalar.

Diğer süpürgeler genellikle yetersiz ve verimsiz siklonlara sahiptir. Bu siklonlar polen ve küf gibi küçük mikroskobik partikülleri doğrudan filtrelerine gönderirler. Eğer makine hava sızıntısına karşı düzgün şekilde tasarlanmamışsa, bu mikroskobik partiküller tekrar evinizdeki havaya salınırlar. Dyson'ın verimli siklonları hava sızıntısını önlemek amacıyla tasarlanmıştır. Süpürgeye giren her şey, evinizdeki havaya değil; toz haznesine gönderilir.

Top şeklindeki gövde üzerinde hareket eden dikey süpürge

Top şeklinde gövde ile kendi ekseni etrafında döner.

Tekerlekleri olmadığı için ileri-geri hareket ettirerek zor hareketler yapmanıza gerek yok. Bunun yerine, makinelerimiz tek bir bilek hareketiyle mobilyaların ve engellerin etrafında dolanır.

Dyson ball mini video

Ball™ teknolojisi; dinamik dairesel hareketler

Sabitlenmiş tekerlekler köşeleri dolanmak için tasarlanmamıştır. Yalnızca, top şeklindeki bir gövde köşeleri kolaylıkla dönebilir. Top, ekseni etrafında hareket ettirildiğinde, daire etrafında dönerek mükemmel yönlendirme kabiliyeti sağlar. Makinenin önemli parçaları topun içine sığdırılacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, makineye aerodinamik bir profil kazandırarak, zor alanlardan kolaylıkla geçmesini sağlar ve düşük ağırlık merkezi sayesinde makine elde taşımak için hafiftir.

Aparat dizilimi

Aşağı, yukarı ve araları temizleyebilmeniz için ekstra aparatlar

Dyson aparatları sadece zemini temizlemek üzere tasarlanmamıştır. Seçeceğiniz herhangi bir aparat süpürgenize kolaylıkla takılabilir ve evinizdeki ulaşılması zor alanlar dahil her alanın temizliğinde kullanılabilir. Döşemelerde, panjurlarda,abajurlarda, yataklarda ve koltuklarda...

Aparatlara göz at

Tüm Dyson dikey süpürgeler bu özelliklere sahiptir:

 • Dyson DC42 hazne boşaltımı

  Hijyenik hazne boşaltımı

  Hazneyi boşaltmak için sadece tuşa basmanız yeterli

 • Borunun yukarı doğru uç kısmında bulunan iki ekstra aparat

  Ekstra aparatlar

  Tüm Dyson süpürgeler, evinizdeki ulaşılması zor alanları dahi temizleyen Dyson mühendisliği ile tasarlanmış aparatlara sahiptir.

 • Diğer elektrikli süpürgelerin filtrelerinden ve parçalarından oluşan bir koleksiyon

  Ekstra maliyet yok.

  Dyson dikey süpürgelerde toz torbası yoktur onun yerine ömür boyu dayanıklı, yıkanabilir filtreler vardır. Ekstra maliyete gerek yok

 • 5 yıl garanti

  5 yıl garanti

  Tüm Dyson dikey süpürgeler 5 yıl parça ve işçilik garantilidir.

Dyson dikey süpürge modelleri

Tüm dikey süpürgelere göz at

;