Dyson Digital Slim

Kablolu bir süpürge kadar toz toplar.

DC62 güçlü kablosuz süpürge

En güçlü kablosuz süpürge

DC62 kablolu bir süpürge kadar toz toplar. Bu, Dyson dijital motor V6, 2 Tier Radial ™ siklon teknolojisi ve yeniden tasarlanmış karbon fiber kıllara sahip zemin aparatı sayesinde mümkündür.

DC62 dijital motor teknolojisi
transparent

Dijital motor teknolojisi

Dyson kablosuz süpürgeler Dyson dijital motor ile güçlendirilmiştir. Bu güçlü motor, dijital akım teknolojisi ve neodimyum mıktanıs ile çalışarak dakikada 110.000 tur döner. Motorun küçüklüğü makinenin de küçük, hafif ve güçlü olması anlamına gelir. DC62'de bulunan Dyson dijital motor V6 ve 4 kutuplu mıknatıs V2 motordan %50 daha fazla güç sağlar.

DC62 temizleme başlığı

Tüm zemin türlerinden gelişmiş toz toplama

Yeniden tasarlanmış zemin aparatları ile DC62, kablolu bir süpürge kadar toz toplar. Sert naylon kıllar sayesinde zeminle tam temas sağlayarak kiri ve tozu halılardan; karbon fiber kıllar ince tozları sert zeminlerden temizler.

DC62 temizleme başlığı

İletken karbon fiber kıllar

Çoğu şarjlı süpürgede fırça çubuğu yoktur ve başlıklar sadece naylon kıllardan oluşan bir fırçaya sahiptir. Bu fırçalar, halıdaki tozları temizlerken, sert zeminlereki tozları temizlemede başarısızdırlar ve ince tozları arkalarında bırakırlar. Dyson kablosuz süpürgelerin fırçaları ise farklıdır. Bu fırçalarda, naylon kıllara ek olarak, anti statik karbon fiber kıllardan oluşan bir şerit vardır. Bu kıllar, ince tozların sert zeminlere yapışmasına sebep olan statik elektriklenmeyi engeller ve emiş gücünün bu tozları da yakalamasına imkan verir.

DC62 hafif temizlik

Zeminden tavana kolay temizlik için tasarlanmıştır.

DC62'yi kaldırması kolaydır. Ağırlık merkezi bileğe yakın olacak şekilde yerleştirilmiştir. Aşağı, yukarı ve araları temizyebilmek için tasarlanmıştır.

DC62 dengeli ağırlık dağılımı

Dengeli ağırlık dağılımı için tasarlanmıştır.

Diğer şarjlı süpürgelerde, motor gibi ağır parçalar, toz ayrıştırma mekanizması ve filtreleme sistemi elden uzak olacak şekilde, yere yakın olarak yerleştirilmiştir. Bu da, makineyi bir yerden bir yere götürmeyi zorlaştırır - Özellikle farklı yüksekliklerdeki zeminler arası geçişlerde. Dyson mühendisleri Arşimed'in kaldırma kuvveti prensibini kullaranarak süpürgenin ağırlık merkezini değiştirdiler. Ağırlığı farklı bir şekilde dağıttılar. Motor ve bataryayı elin üstüne ve altına yerleştirilerek temizliği hafif ve kolay hale getirdiler.

Tüm DC62 modelleri bu özellikleri sahiptir:

 • Ekstra aparatlar

  Ekstra aparatlar

  Tüm Dyson süpürgeler, evinizdeki ulaşılması zor alanları dahi temizleyen Dyson mühendisliği ile tasarlanmış aparatlara sahiptir.

 • DC62 hijyenik hazne boşaltımı

  Hijyenik hazne boşaltımı

  Hazneyi boşaltmak için sadece tuşa basmanız yeterli

 • DC62 Sürekli şarj ünitesi

  Pratik şarj istasyonu

  Makinenizi şarj eder ve ekstra aparatlarınızı saklar.

 • DC62 maksimum güç modu

  Artırılmış güç modu

  Zor kirler için 6 dakika artırılmış emiş gücü

 • Li-ion batarya NMC

  Yüksek emiş gücü

  20 dakikalık yüksek ve sabit emiş gücü. (Mini motorlu başlık ile 17 dakika)

 • 2 numaralı dairenin içindeki grafik, 2 yıl garantiyi temsil etmektedir

  2 yıl garanti

  Tüm Dyson kablosuz süpürgeler, evinizdeki ulaşılması zor alanları dahi temizleyen Dyson mühendisliği ile tasarlanmış aparatlara sahiptir.

Help me choose

Dyson süpürge seçmeme yardım et

Evin için en uygun Dyson süpürgeyi bul

Süpürge seçmeme yardım et
;