Dyson silindir süpürgeler

Dyson silindir süpürgeleri farklı kılan özellikler

Dyson siklonları diğer siklon teknolojilerinden daha fazla tozu ve kiri toplar.

Dyson siklonları, diğer süpügelerin toz torbalarını ya da filtrelerini tıkayan polen ve küf gibi küçük partikülleri dahi yakalar.

Siklon mini video
Siklon teknolojisi
transparent

Patentli siklon teknolojisi

Toz torbasız ve siklon teknolojisi kullanan pek çok süpürge vardır. Ancak verimsiz siklonları ile tozlar ve kirler filtreleri tıkanır ve bu da kullanım ömrü süresince emiş gücü kaybına neden olur. Dyson siklonları diğerlerinden daha verimli şekilde çalışır. Dyson siklonları, 313.000 G gücündeki kuvvetli santrifüj ile tozu ve kiri hava akımından ayrışıtırır. 0.5 mikron küçüklüğündeki partükülleri bile ayrıştırarak toz haznesine gönderir.

Siklon teknolojisi mini video
Filtreleme işleme

Soluduğunuz havadan daha temiz hava çıkışı

Dyson süpürgeler, yüksek verimli siklonlara sahiptir ve hava geçirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Dyson süpürgelerden çıkan hava soluduğumuz havadan daha temizdir bu yüzdenalerji rahatsızlığı olanlar için idealdir.

küf sporları

Alerjenleri yakalar.

Diğer süpürgeler genellikle yetersiz ve verimsiz siklonlara sahiptir. Bu siklonlar polen ve küf gibi küçük mikroskobik partikülleri doğrudan filtrelerine gönderirler. Eğer makine hava sızıntısına karşı düzgün şekilde tasarlanmamışsa, bu mikroskobik partiküller tekrar evinizdeki havaya salınırlar. Dyson'ın verimli siklonları hava sızıntısını önlemek amacıyla tasarlanmıştır. Süpürgeye giren her şey, evinizdeki havay değil; toz haznesine gönderilir.

Dyson zemin aparatı

Yüksek emiş gücüne sahip, kolaylıkla hareket ettirilebilen zemin aparatları

Diğerlerinin aksine, Dyson aparatları ile yüksek emiş gücü veya kolay hareket ettirebilme özelliği arasında seçim yapmanıza gerek yok. Tüm aparatlarımız ikisini de aynı anda sağlayabilmek üzere tasarlanmıştır.

Siyah arka plan üzerinde, 45 derece açı ile temizleme başlığının yakın plan görseli

Kolay hareket eder ve tüm zemin türlerinden yüksek miktarda tozu ve kiri toplar.

Kolayca hareket ettirebilen diğer apartaların emiş gücü, yere yapışmalarını önlemek amacıyla azaltılmış olabilir. Mühendislerimiz, makinenin tüm parçalarında olduğu gibi, temizleme başlıklarını geliştirmek için de yoğun şekilde çalışmışlardır. Tüm Dyson zemin aparatları, emiş gücü kaybı olmaksızın, kolayca hareket ettirilir. Hepsi, yüksek ve sabit emiş gücü ve temizlik performansı ile sert zemin ve halı gibi tüm zemin türlerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Tüm Dyson silindir süpürgeler bu özelliklere sahiptir:

 • we do not stock this product

  Hijyenik hazne boşaltımı

  Hazneyi boşaltmak için sadece tuşa basmanız yeterli

 • Ekstra aparatlar

  Tüm Dyson süpürgeler, evinizdeki ulaşılması zor alanları dahi temizleyen Dyson mühendisliği ile tasarlanmış aparatlara sahiptir.

 • DC52 hijyenik hazne boşaltımı

  Ekstra maliyet yok.

  Dyson Cinetic süpürgeler toz torbasız teknoloji ile çalışır ve filtre bakımına ihtiyaç duymaz. Böylece ekstra maliyet yok.

 • 5 yıl garanti

  5 yıl garanti

  Tüm Dyson dikey süpürgeler 5 yıl parça ve işçilik garantilidir.

Dyson silindir süpürge modelleri

Tüm silindir süpürgelere göz at

Help me choose

Dyson süpürge seçmeme yardım et

Evin için en uygun Dyson süpürgeyi bul

Süpürge seçmeme yardım et
;