Live Support

Özellikler

Elleri sadece 10 saniyede kurutun.

Bize ulaşmak çok kolay.

Bizi arayın +90  850 532 1144
Mail atın

Gıda endüstrisinde kullanımı onaylanmıştır

HACCP International'ın standartlarını karşılayan Dyson Airblade™ el kurutma makineleri, gıda hazırlama ortamlarında kullanılmak üzere global sertifikaya sahiptir.

Hijyenik. Lavaboda daha kısa süre geçirin.

Dyson Airblade™ el kurutma makinesinin HEPA filtresi, ellere üflemeden önce lavabonun havasında bulunan bakteri boyutundaki partiküllerin %99,95'ini yakalar. Bu sayede eller kirli havayla değil, daha temiz bir havayla kurutulur.

Uzun ömürlü

Sağlam, dayanıklı ABS polikarbonat malzemeden üretilen Dyson Airblade™ el kurutma makineleri, dayanıklılık açısından ve fiziki darbelere karşı düzenli olarak test edilir. Ve 5 yıllık garanti sayesinde, ürününüze her gün güvenebilirsiniz.

Daha hızlı kurutur

Dyson Airblade dB el kurutma makinesinin elleri tamamen kurutması sadece 10 saniye sürer. Bu sayede kullanıcılar lavaboda daha kısa süre kalır ve işletmelerin yoğun saatlerle başa çıkması kolaylaşır.

Düzenli, tasarruflu

Kağıt havlulardan %98'e varan oranda daha düşük işletme maliyeti.* %78'e kadar daha az CO2**. Ve çok daha az dağınıklık.

Carbon Trust logosu

Carbon Trust tarafından onaylı el kurutma makinesi.

Model Seçin

Önizleme

  • hijyenik el kurutma makinesi
  • çalıştırma maliyeti, diğer el kurutma makinelerine göre %72 daha düşüktür
9.599,00 ₺

Önizleme

  • hijyenik el kurutma makinesi
  • çalıştırma maliyeti, diğer el kurutma makinelerine göre %72 daha düşüktür
9.599,00 ₺

İleri

Teknoloji

Dyson teknolojisi. İşletmeniz için daha iyisi.

  • 10 saniye kurutma süresi
  • HEPA filtre ile en hijyenik kurutma
  • Diğer el kurutuculara göre %72 daha az çalıştırma maliyeti*
  • Diğer el kurutuculara göre %78 daha az CO2 üretir**
Carbon etiketi, Carbon Trust'ın ticari markasıdır. NSF logosu, NSF International'in tescilli ticari markasıdır. HAACP International gıda dışı sertifikasyon işareti, HAACP International'in tescilli ticari markasıdır. HAACP International, Dyson ürünlerine önerilen montaj ve çalıştırma koşullarına göre onay vermiştir.

*Nisan 2017 itibarıyla AB ülkelerindeki ortalama Elektrik ücretleri. Hesaplamalar için lütfen www.dyson.com.tr/calcs adresini ziyaret edin.
**Elektrikli cihazların ve kağıt havluların çevreye olan etkisi Carbon Trust tarafından ölçülmüştür. Hesaplamalar, Footprint Expert Pro yazılımı ile, 5 yıl süreli ürün kullanımına dayalı olarak ve ürünün kullanıldığı her bir ülkenin ağırlıklı ortalamaları kullanılarak yapılmıştır. Ürünün kurutma süreleri, DTM 769 kullanılarak değerlendirilmiştir.

Bize ulaşmak çok kolay.

Bizi arayın +90 850 532 1144
Mail atın