Live Support

Teknoloji

690 km/s hızla suyu sıyırıp atar.

Bize ulaşmak çok kolay.

Bizi arayın +90  850 532 1144
Mail atın

Dyson dijital motor V4

1.000 W gücündeki Dyson dijital motor V4'ün yeniden programlanan yazılımıyla, Dyson Airblade V el kurutma makinesi önceki modelimizden %35 daha sessiz.

HEPA filtreden geçirilmiş hava

Dyson Airblade™ el kurutma makineleri, havadaki 0,3 mikron kadar küçük partiküllerin %99,95'ini yakalayan HEPA filtreler içerir. Antibakteriyel kaplaması ve dokunmadan kızılötesi sensörlerle çalışması sayesinde, bakterilerin yayılmasını engeller. Dyson Airblade™ el kurutma makineleri hijyenik el kurutma makinelerinin kriterlerini belirleyen NSF Protokolü P335'in tüm gerekliliklerini karşılar.

Optimize edilmiş ses yolları

Yarı yankısız test odası yardımıyla birden fazla akustik geliştirme gerçekleştirdik. Yeniden tasarlanan pervane ve iç dağıtıcı, özel olarak tasarlanmış susturucular boyunca hava yollarını optimize eder. Ve 0,8 mm'den 0,55 mm'ye düşürülen açıklıklar da, hava hızı düşmeden gürültüyü keser.

Airblade™ teknolojisi

HEPA filtreden geçirilmiş hava motor tarafından makinede yukarı doğru itilir, filtrelenmiş hava tabakalarını yüksek basınçta hassas açıklıklardan geçirir. Ellerdeki su 690 km/s hızda sıyrılır ve elleri 12 saniyede hijyenik olarak kurutur.

"Dyson dijital motor V4'ü geliştirmek, devrim niteliğinde bir ürün yaratmak için farklı teknolojileri denediğimiz zorlu geçen yedi yılımızı aldı."

Matthew Childe Küresel Motor Geliştirme Başkanı
 • 7 Dyson dijital motor V4 7 yılda geliştirildi
 • 35 Bir önceki Dyson Airblade™ V el kurutma makinesinden %35 daha sessiz
 • 20 Saniyede 20 Litre HEPA filtreden geçirilmiş hava çıkışı

Model Seçin

Önizleme

 • hijyenik el kurutma makinesi
 • çalıştırma maliyeti, diğer el kurutma makinelerine göre %78 daha düşüktür
5.999,00 ₺

Önizleme

 • hijyenik el kurutma makinesi
 • çalıştırma maliyeti, diğer el kurutma makinelerine göre %78 daha düşüktür
5.999,00 ₺

Dyson teknolojisi. İşletmeniz için daha iyisi.

 • 12 saniye kurutma süresi
 • HEPA filtre ile en hijyenik kurutma
 • Diğer el kurutuculara göre %78 daha az çalıştırma maliyeti*
 • Diğer el kurutuculara göre %80 daha az CO2 üretir**
*Nisan 2017 itibarıyla AB ülkelerindeki ortalama Elektrik ücretleri. Hesaplamalar için lütfen www.dyson.com.tr/calcs adresini ziyaret edin.
**Elektrikli cihazların ve kağıt havluların çevreye olan etkisi Carbon Trust tarafından ölçülmüştür. Hesaplamalar, Footprint Expert Pro yazılımı ile, 5 yıl süreli ürün kullanımına dayalı olarak ve ürünün kullanıldığı her bir ülkenin ağırlıklı ortalamaları kullanılarak yapılmıştır. Ürünün kurutma süreleri, DTM 769 kullanılarak değerlendirilmiştir.

Bize ulaşmak çok kolay.

Bizi arayın +90 850 532 1144
Mail atın