• Dyson purifier removing pollutants from air

  Hava temizleyiciler

  Daha temiz hava için kirleticileri otomatik olarak algılar, yakalar ve hapseder. Dyson hava temizleyiciler, HEPA H13 standardına1 uygun olarak tamamen yalıtımlıdır; kirleticilerin gerisin geriye havaya sızmasını engeller. Kısaca içeri giren, içeride kalır.

 • Woman using Dyson Airblade to dry hands

  El kurutma makineleri

  Elleri temiz havayla hijyenik olarak kurutur. Kağıt atığı olmadan.Temassız sensörler, elleri algılayarak HEPA'yla temizlenmiş havayı1 harekete geçirir. Tek kullanımlık kağıt havlu ihtiyacını ortadan kaldırır; tuvaletlerinizde ve dışarıda daha iyi bir ortam yaratır.

 • Man using Dyson cordless vacuum to clean floors

  Kablosuz süpürgeler

  120 dakikaya kadar çalışma süresi3 Çalışma ortamınızda derinlemesine temizlik için.

Dyson purifiers

Ofisler için Dyson hava temizleyiciler

 • Graphic of Dyson filtration system

  Hapseder

  Tamamen yalıtımlı filtreleme ve hava akış sistemimizde üç farklı temizleme aşaması bulunur. Kirleticiler havadan alınıp içeriye hapsedilir. İçeri girenin içeride kalması konusunda içiniz rahat olur. 4

 • Internal sensing technology and LCD screen showing pollutants detected

  Algılar ve Raporlar

  Entegre sensörler sürekli olarak havanızı analiz ederken benzersiz algoritmamız her saniye verilerin kontrolünü sağlar. Kirleticileri moleküler düzeyde teşhis eder ve LCD ekranında canlı sonuçları gösterir.

 • Dyson Purifier purifying

  Sizi serinletir

  Sıcak havalarda, temizlenmiş güçlü bir hava akımı yaratır ve odayı serinletir.

 • Graphic showing fully sealed purifier

  UOB'leri Yakalar

  Yazıcı gibi ofis ekipmanlarının kullanılması UOB (Uçucu Organik Bileşen) emisyonlarında artışa neden olabilir. Dyson hava temizcilerin gelişmiş sensörleri, UOB'leri otomatik olarak algılar, cihazın filtreleri ise onları yakalayıp hapseder. Havayı bu bileşenlerden temizler.

 • LCD screen showing air quality

  H1N1 Virus

  Hapşırırken çıkan mikroplar 6 metreden uzağa sıçrayabilir. Dyson hava temizleyicilerin 0,1 mikron kadar küçük partikülleri %99,97 oranında4 yakaladığı kanıtlanmıştır. While removing the H1N1 virus.5

Dyson Link uygulaması

Dyson Link uygulaması veya uyumlu ses hizmetleriyle hava kalitesini ve performansını her yerden kolayca görüntüleyin ve kontrol edin.

Man sits in front of Dyson purifier using the Dyson Link app on a smart phone

Ofisler için Dyson Airblade™ el kurutma makineleri

Ofisler için Dyson Airblade™ el kurutma makineleri

 • Hands being placed under sensors

  Dokunmadan

  Sensörler, elleri otomatik olarak algılayarak HEPA'yla temizlenmiş havayı harekete geçirir.

 • Graphic of Dyson Airblade 9kJ

  Hızlı kurutma süresi

  Yoğun iş koşulları için tasarlanan 10-14 saniyelik hızlı kuruma süresi, tuvalet kuyruklarının azaltılmasına yardımcı olur.

 • Filter catching dirty air

  Elleri temiz havayla hijyenik olarak kurutur

  HEPA filtresi, 0,1 mikron kadar küçük partikülleri %99,95 oranında yakalar2.

 • Image of sound engineering room

  Akustik mühendislik

  Airblade 9kJ el kurutma makinesi, performanstan ödün vermeden gürültüyü azaltmak ve rahatsızlığı en aza indirmek için akustik olarak ayarlanmıştır.

 • Image shows a washroom covered in litter

  Kağıt atığı yok

  Dyson Airblade™ 9kJ el kurutma makinesi, kağıt havlulardan %85 daha az CO2 emisyonu üretir8 ve işletme maliyetini %99 oranına kadar düşürür9. Tuvaletiniz ve dünyanın geri kalanında daha iyi bir çevre yaratır.

 • Image of independent testing conditions

  Hijyenik ve bağımsız olarak güvenilirliği kanıtlanmıştır10

  Bağımsız testler, hijyenik Dyson Airblade™ el kurutma makinesinin kağıt havlulara güvenli bir alternatif olduğunu kanıtlamıştır. Atık olmadan.

Ofis için Dyson kablosuz süpürgeler

Ofis için Dyson kablosuz süpürgeler

 • Laser revealing invisible dust on hard floor

  120 dakikaya kadar çalışma süresi3

  İki adet değiştirilebilir tak-çıkar pilin her biri, ofisinizin dört bir yanını temizleyebilmeniz için 60 dakikaya kadar azalmayan güç sağlar.

 • Shot of inside of piezo sensor

  Ekstra filtre + pil

  V11 Pro, elektrikli süpürgenizin maksimum çalışma verimliliğini korumak için ekstra bir filtre ve pille birlikte gelir. Tak-çıkar piller, makine açıkken veya kapalıyken şarj edilebilir.

 • X-ray shot of inside of technology inside Dyson vacuum

  Güçlü zemin temizliği için Yüksek Torklu temizleme başlığı

  Entegre dijital motor, silindir fırçayı saniyede 60 devirle döndürür. Halının derinliklerine giren sert naylon kıllarla halılardaki kiri söker, karbon fiber ipliklerle sert zeminlerdeki ince tozları yakalar.

 • Close up of the LCD screen

  Daha büyük ve gelişmiş pil

  En güçlü pilimiz olan yüksek kapasiteli ve büyük nikel-kobalt-alüminyum tabanlı bu pil, Dyson Cyclone V10™ elektrikli süpürgeden %20 daha fazla emiş gücü sağlamaya yardımcı olur11.

 • Close up of Dyson Hyperdymium motor

  Tüm makine filtrasyonu

  Tamamen yalıtımlı filtre sistemi, 0,3 mikron kadar küçük partikülleri %99.99 oranında hapseder ve temiz havayı dışarı verir.12

 • Shot of Dyson battery technology

  Akustik mühendislik

  Gürültü seviyesini düşük tutmak için titreşimleri emmek ve sesi sönümlemek üzere tasarlanmıştır.

Dyson'ın ticari ürünlerinde de mevcuttur

Dyson aydınlatma, akıllı gün ışığı takibiyle ofis alanlarını uzun ömürlü LED ışıklarla dönüştürmeyi sağlar.

Zayıf ışık, görmemizi ve hatta sağlığımızı etkileyebilir. Dyson aydınlatma, iş performansını artırmak için güçlü ve hassas aydınlatma sağlar.

Dyson light sat on desk

1 ASTM F3150’de belirtilen bir oda içerisinde EN1822’de söz edilen DEHS yağıyla partikül testi. %99,95'in üzerinde bütün makine verimliliği için IBR US'de Max modda test edilmiştir.2 HEPA filtre, EN1822-5 uyarınca, bağımsız bir test laboratuvarı tarafından, belirtilen test şartları altında test edilmiştir.33Sert zeminde Eco modda geçerlidir. Gerçek çalışma süresi güç modu, zemin türü ve/veya kullanılan başlıklara göre değişir. 120 dakika, iki ayrı tak-çıkar pilin art arda kullanımasına dayalı çalışma süresidir. Yedek batarya ve şarj cihazı, Dyson internet sitesinden ayrıca satın alınabilir.

 

2 HEPA filtre, EN1822-5 uyarınca, bağımsız bir test laboratuvarı tarafından, belirtilen test şartları altında test edilmiştir.

 

3 Sert zeminde Eco modda geçerlidir. Gerçek çalışma süresi güç modu, zemin türü ve/veya kullanılan başlıklara göre değişir. 120 dakika, iki ayrı tak-çıkar pilin art arda kullanımasına dayalı çalışma süresidir. Yedek batarya ve şarj cihazı, Dyson internet sitesinden ayrıca satın alınabilir.

 

4 0,1 mikronda filtreleme verimliliği için test edilmiştir (EN1822). Gaz yakalama oranları değişiklik gösterebilir. After 60 minutes at maximum fan speed, the airborne concentration in the chamber was reduced by 99%. Gerçek hayat sonuçları farklı olabilir.

 

5 We challenged our purifier with airborne influenza A (H1N1 virus) at an independent lab. After 60 minutes at maximum fan speed, the airborne concentration in the chamber was reduced by 99%. Real-life efficacy may vary.

 

7 D.R. PATRICK, G. FINDON ve T.E. MILLER: Eldeki nem, yıkamayı takiben dokunma temasıyla ilişkili bakteri transferinin seviyesini belirler, Epidemiol. Infect. (1997): 119, 319-325.

 

8 Elektrikli cihazların ve kağıt havluların çevreye etkisi Carbon Trust'la ölçülmüştür. Hesaplamalar, Footprint Expert Pro yazılımıyla, 5 yıl süreli ürün kullanımına dayalı olarak ve ürünün kullanıldığı her bir ülkenin ağırlıklı ortalamaları kullanılarak yapılmıştır. Ürünün kurutma süreleri, DTM 769 kullanılarak değerlendirilmiştir.

 

9 Mayıs 2019 itibariyle ABD pazarı için ortalama elektrik tüketim fiyatı 0,1 USD/kWh. Hesaplamalar için www.dyson.com.tr/calcs adresini ziyaret edin.

 

11 ASTM F558 uyarınca, temizleme başlığında, hazne tamamen doldurularak boost modda test edilmiştir.

 

12 Increase in suction power is only experienced in Auto mode when triggered by increased concentration of dust according to Dyson internal test method.  Technology is optimised for Auto mode with a powered cleaner head. Particle size and densities vary.

 

13Quantity and size of dust displayed on screen varies depending on usage. Examples shown may occur within one or more displayed size range.

 

14 LED ömrü hesaplaması, günlük 8 saatlik kullanım tahminine dayanarak IEC 62717'ye göre L70 ölçümüne dayanmaktadır. Gerçek hayat sonuçları farklı olabilir.16Illuminating Engineering Society (IES), The Lighting Handbook (Aydınlatma El Kitabı), Onuncu Baskı: Referans ve Uygulama, Yayıncı: Illuminating Engineering (30 Temmuz 2011).

 

15 LED-life calculation is based on L70 measurement according to IEC 62717, with an estimation of 8 hours’ usage per day. Real-life results may vary.

 

16 As per Illuminating Engineering Society (IES) The Lighting Handbook, Tenth Edition: Reference and Application, Publisher: Illuminating Engineering (July 30, 2011).