Skip navigation

Dyson, 2023 Hediye Sezonunu Sınırlı Sayıda Üretilen Ceramic Pop Rengiyle Kutluyor

Dyson’ın Ceramic Pop özel serisi, Aralık 2023 itibarıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

Dyson'ın Ceramic Pop ürünleri

 • Yeni özel seri saç bakım ürünleri, Dyson teknolojisini piyasaya süren ilk ülke olan Japonya'da satılan Dyson G-Force elektrikli süpürgenin renginden esinleniyor ve sınırlı sayıda üretilen Ceramic Pop özel rengi Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi, Dyson Airwrap™ saç şekillendirme ve kurutma seti ve Dyson Corrale™ saç düzleştiriciye uygulanıyor.
 • Renk paletleri, makineler kadar özenle tasarlanıp, Dyson teknolojilerinin görünümünü ve hissini geliştiriyor.

Dyson, 2023 hediye sezonu için saç bakım serisine sınırlı sayıda üretilen Ceramic Pop rengini ekliyor. Yeni yılı kutlamak için özel olarak geliştirilen Blush Pink, Mandarin ve Verdigris tonları Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi, Dyson Airwrap™ saç şekillendirme ve kurutma seti ve Dyson Corrale™ saç düzleştiriciyle kullanıcılarla buluşuyor.

Bu cesur renk kombinasyonu, Dyson'ın ilk üretilen ve 1980'lerde Japonya'da satılan elektrikli süpürgesi G-Force'un renginden ilham alınarak tasarlandı. O dönemde piyasada bulunan hiçbir ürüne benzemeyen ve evlerde dikkat çeken Dyson'ın renk geliştirme anlayışı bugün de devam ediyor.

Dyson Saç Bakım Kategorisi Araştırma, Geliştirme ve Tasarım Başkan Yardımcısı Emma Sheldon: "Teknolojilerimiz öncü bir nitelik taşıyor ve bu renk seçeneği yenilikçi renk kullanımımızın ilk örneklerinden ilham alıyor. Renklerimizi, malzemelerimizi ve kaplamalarımızı, teknolojiyi ve genel ürün deneyimini geliştirmek için tasarlıyor ve üretiyoruz." diyor.

Hassas yüzey

Dyson ürünleri sadece iyi çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda kullanıldıkça daha iyi hissettiriyor. Malzemeler ve kaplamalar, tıpkı makinelerin kendileri gibi, kaplamaların günlük kullanıma dayanmasını ve kullanıcıların beklentilerini karşılamasını sağlamak için sürtünme testleri ve çizilmeye karşı dayanıklılık testleri gibi titiz testlerden geçiriliyor.

Bu özel renk serisi, hassas bir şekilde uygulanan saten boya katlarının sonucu olan 'seramik' bir kaplamaya sahiptir. Dokunulduğunda kuru olan bu yüzey, seramiğin ipeksi pürüzsüzlükteki yüzeyini ortaya çıkarmak üzere tasarlanan çok sayıda deneme sonucunda elde edilmiştir.

Dyson’ın Ceramic Pop özel serisi, Aralık 2023 itibarıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

Dyson Airwrap™ saç şekillendirme ve kurutma seti

 • Dyson Airwrap™ saç şekillendirme ve kurutma seti, içinde tam 13 başlık bulundurarak tek bir makinede en verimli Airwrap'i sunuyor. Birden fazla saç tipi için tasarlanan Dyson Airwrap™ saç şekillendirme ve kurutma seti ile aşırı ısı olmadan bukle yapın, şekillendirin, pürüzsüzleştirin ve elektriklenmeleri gizleyin.

  Dyson Airwrap™ saç şekillendirme ve kurutma seti, Dyson dijital V9 motor tarafından desteklenen Coanda etkisi adı verilen aerodinamik bir olgudan yararlanıyor. Saçı başlığa veya fırçanın yüzeyine çekmek ve sarmak için havayı kullanıyor. Akıllı Isı Kontrolü ile hava akışı sıcaklığı saniyede 40 kez ölçülüyor, sıcaklığı 150°C'nin altında tutmak için ısıtma ünitesini kontrol ediyor ve ısı hasarını önlüyor. Her Dyson Airwrap™ saç şekillendirme ve kurutma seti, kullanıcının saç tipine, uzunluğuna, stiline ve istenen görünüme uyacak şekilde, daha uzun saç tipleri için daha uzun başlıklar ve daha kısa saçlar için daha küçük fırçalar dahil olmak üzere bir çok ek aparat ile özelleştirilebiliyor.

  Ceramic Pop rengindeki Dyson Airwrap™ saç şekillendirme ve kurutma seti, Dyson Demo Store’lar, Dyson doğrudan satış noktaları ve Dyson.com.tr'den satın alınabiliyor.

Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi

 • Farklı saç tipleri için tasarlanan Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi; hızlı, güçlü ve odaklanmış bir hava akımı kullanıyor. Ergonomik yapısıyla elde tutarken kullanım kolaylığı ve denge sağlayıp geleneksel saç kurutma makinelerine göre daha sessiz bir performans sunarken, akıllı şekilde ısıyı kontrol altında tutup saçı aşırı ısı hasarından koruyor. Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi, geleneksel saç kurutma makinelerinden farklı olarak, ısı ayarını düzenlemek için hava sıcaklığını saniyede 40 defadan fazla ölçüyor.

  Ceramic Pop rengindeki Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi, Dyson Demo Store’lar, Dyson doğrudan satış noktaları ve Dyson.com.tr'den satın alınabiliyor.

Dyson Corrale™ kablosuz saç düzleştirici

 • Tüm saç tipleri için uygun olan Dyson Corrale™ kablosuz saç düzleştirici, öncü esnek bakır plakalarıyla saçı şekillendirmek ve bir araya getirmek için esneyerek her geçişte tüm saç tellerine eşit ısı ve gerginlik uyguluyor.

  Dyson'ın 4 hücreli lityum iyon pil teknolojisiyle bir araya gelen Dyson Corrale™ saç düzleştirici, kablosuz performans sunup ısı hasarını azaltarak dilediği her yerde stilinden ödün vermek istemeyenlerin seçimi oluyor. Kablosuz kullanım özgürlüğü, çalışma masasından dans pistine kadar her yerde her türlü stile ulaşmanıza, ofis partisi veya aile etkinliklerinize giderken yolda rötuşlar yapmanıza olanak tanıyor.

  Dyson Corrale™ kablosuz saç düzleştirici, saniyede 100 kez sıcaklık ölçen bir platin sensör kullanarak üç hassas ısı ayarı sunuyor. Bu teknoloji, hassas ve doğru ısı sağlamak için ısıtma sistemini kontrol eden bir mikroişlemci ile iletişim kuruyor.

  Ceramic Pop rengindeki Dyson Corrale™ saç düzleştirici, Dyson Demo Store’lar, Dyson doğrudan satış noktaları ve Dyson.com.tr‘den satın alınabiliyor.

Basın Kontağı

Türkiye İletişim Ekibi
Email: dogukan.suzer@dyson.com

Dyson Newsroom

Dyson hakkında son haberler