Skip navigation

Dyson Newsroom'a Hoş Geldiniz

Gürültü engelleme özellikli kulaklıklar gürültülü ortamlarda sesi nasıl iyileştiriyor?

Kalabalık bir ofisteyken odaklanamadığınızı veya rüzgarlı bir caddede telefonla konuşan birini duyamadığınızı fark ettiyseniz, gürültü engelleme özellikli kulaklıklara ihtiyacınız var demektir.

3 Haziran 2024

Aktif gürültü engelleme ve pasif gürültü engelleme arasındaki fark

Şehrin sesi kendine has bir şekilde güzel olabilir, ancak en sevdiğiniz şarkıyı dinlemeye çalışırken değil. İster aktif gürültü engelleme (ANC) isterse de bazen gürültü yalıtımı olarak adlandırılan pasif gürültü engelleme (PNC) olsun, genel olarak gürültü engelleme özelliği, artık iyi bir kulaklık için kritik bir konu haline geldi.

3 Haziran 2024

Dyson'ın sert zemine özel tamamen ıslak ilk temizleyicisi Dyson WashG1™ ile tanışma zamanı

Dyson, geniş alanlardaki sert zeminlerde etkili bir temizlik sağlamak için ıslak ve kuru kirleri tek seferde temizlemek üzere tasarlanan en yeni zemin bakım teknolojisini tanıttı. Uçtan uca temizlik için tasarlanan Dyson WashG1™, ıslak ve kuru kirleri tek seferde temizliyor.

20 Mayıs 2024

Dyson ve Trikolog Bridgette Hill’den Evde Kolaylıkla Uygulanabilecek Saç ve Saç Derisi Bakım Önerileri

Kış sonrası gelen bahar, kapsamlı bir saç derisi ve saç bakımının sonuçlarını görmek için yılın en uygun zamanlarındandır. Bu mevsimde uygun yöntemler ve ürünlerle özelleştirilmiş ve düzenli bir saç derisi bakımı, göz alıcı saç telleri ve sağlıklı bir saç derisinin sağlanmasına yardımcı oluyor.

13 Mayıs 2024

Dyson, telefonunuzda nereyi süpürdüğünüzü gerçek zamanlı olarak gösteren ve derinlemesine temizliği daha hızlı hale getiren teknolojisini tanıtıyor

Dyson CleanTrace™ ve Dyson Gen5detect™, görünmeyeni ortaya çıkarmak için bir araya geliyor, gözden kaçan alanları tespit ediyor ve temizliğin kanıtını doğrudan telefonunuzda gösteriyor.

3 Mayıs 2024

Daha sağlıklı saç derisi ve saçlar için tasarlanan Dyson'ın en akıllı saç kurutma makinesi tanıtıldı

Akıllı ve otomatik Nural™ sensör teknolojisi, saç derisi sağlığını koruyor ve saçın doğal parlaklığını artırıyor. Tüm saç tipleri için tasarlanan ürün, ısı hasarı olmadan hızlı ve akıllı bir şekilde kurutma sağlıyor.

15 Nisan 2024

Kış Sezonunda Cilt Sorunlarını Önlemek için Dyson’dan İpuçları: Hava Kalitesinin Cilt Üzerindeki Etkisi

Bilimsel literatür, kirlilik seviyeleriyle cilt yaşlanması arasında güçlü bir bağlantı olduğunu öne sürerken, kuru hava, nemsiz, kaşıntılı ve pul pul dökülen cilt bunun bir kanıtıdır.

21 Mart 2024

James Dyson Dünyayı Değiştirecek Fikirler arıyor: 2024 James Dyson Ödülü Başvuruları Başladı

James Dyson Ödülü 6 Mart - 17 Temmuz tarihleri arasında başvurulara açılıyor ve kazananlara büyük ödülden yararlanma şansı sunuyor.

06 Mart 2024

Dyson’ın İlk Islak ve Kuru Temizleme Özellikli Kablosuz Süpürgesi Türkiye’de Satışta

Dyson V15s Detect Submarine™ ıslak ve kuru temizleme özellikli kablosuz süpürge; sert zeminlerde ıslak temizlik, toz tespiti, saç ve tüylerin dolanmasını önleyen Anti-Tangle teknolojileri içeren hepsi bir arada özelliğiyle kapsamlı bir ev temizliği sağlıyor.

29 Şubat 2024

Profesyonel şekillendirme için tasarlanan hassas saç kurutma makinesi Dyson Supersonic r™ ile tanışın

Daha küçük ve hafif. Isı hasarı olmadan hızlıca kurutur. Profesyonel saç stilistlerinin kullanımı için uygundur.

14 Şubat 2024

Çocuğunuzun yatak odası nasıl derinlemesine temizlenir?

Dyson, çocuk yatak odalarının nasıl derinlemesine temizleneceğine dair ipuçları paylaşıyor.

05 Şubat 2024

Türkiye, Avrupa'nın havası en kirli ülkeleri arasında yer alıyor

Dyson'ın ilk Küresel Hava Kalitesi Bağlantılı Veri projesi, 2,5 milyondan fazla Dyson hava temizleyiciden alınan iç mekân hava kalitesi verilerini inceledi.

15 Ocak 2024

Yeni Yıl İçin Ev Hediyesi Fikirleri

Yeni yılda sevdiklerinize günlük hayatı kolaylaştıracak Dyson'ın üstün teknolojilerinden birini hediye edin.

26 Aralık 2023

Dyson, 2023 Hediye Sezonunu Sınırlı Sayıda Üretilen Ceramic Pop Rengiyle Kutluyor

Dyson’ın Ceramic Pop özel serisi, Aralık 2023 itibarıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

14 Aralık 2023

2023 Yılının James Dyson Ödülü Uluslararası Kazananları Açıklandı

Uluslararası tasarım yarışması James Dyson Ödülü'nün merakla beklenen Uluslararası, Sürdürülebilirlik ve İnsani Yardım olmak üzere üç küresel kazananı belli oldu.

17 Kasım 2023

10 Kolay Saç Stili

Tüm saç tipleri ve uzunlukları için önerilen hızlı ve kolay saç stilleri ile güne hızlıca hazırlanın.

16 Kasım 2023

Dyson'ın Blue Blush tonlarıyla bu sezonun renk sanatı

Dyson’ın 2023 hediye sezonu için özel olarak sınırlı sayıda satışa sunduğu Blue Blush rengindeki ürünler tanıtıldı.

16 Kasım 2023

2023 Yılı James Dyson Ödülü’nün En İyi 20 İcadı Açıklandı

19 Ekim 2023

Dyson’ın En Güçlü1 Kablosuz Süpürgesi Dyson Gen5detect™ Şimdi Türkiye’de Satışta!

10 Ekim 2023

James Dyson Ödülü’nün Türkiye Ulusal Kazananı “ForestGuard2.0” Projesi 5 Bin Sterlinlik Ödülün Sahibi Oldu

James Dyson Vakfı tarafından her yıl düzenlenen ve sürdürülebilirlik odaklı bir mühendislik yarışması olan James Dyson Ödülü kazananı belli oldu.

13 Eylül 2023

Dyson’dan Evcil Hayvan Bakımında Atlanmaması Gereken Noktalar

Evcil hayvanlar bizler için mutluluk kaynağı olsa da, eve bazı mikroskobik sürprizleri getirebildikleri de bir gerçek. Evcil hayvan kepeği olarak bilinen deri pulları, evcil hayvan sahipleri için gözle görülemeyen iç mekân hava kirliliği sorununa yol açabiliyor.

15 Ağustos 2023

Saç dökülmesi nasıl durdurulur?

Saç seyrelmesi veya saç dökülmesi, hem kontrol edilebilen hem de kontrol edilemeyen durumlar dahil olmak üzere birçok farklı faktörden kaynaklanabiliyor.

17 Temmuz 2023

Dyson Mikrobiyoloğundan Polen Mevsimiyle Nasıl Başa Çıkılacağıyla İlgili İpuçları

12 Temmuz 2023

Dyson, en güçlü robot süpürgesi 360 Vis Nav™'ı tanıttı

Dyson en güçlü robot süpürgesini kullanıcılarla buluşturuyor.

6 Haziran 2023

Dyson, evinizi her zamankinden daha akıllı ve etkili bir şekilde temizlemek için tasarlanan yeni teknolojilerini duyurdu

23 Mayıs 2023

2023 Dyson Küresel Toz Araştırması Açıklandı

Dyson, ilkini 2020 yılında gerçekleştirdiği küresel toz araştırmasının yenisiyle insanların temizlik alışkanlıklarını ve davranışlarını ortaya koyarken, ev tozu ve bunun sağlığımız üzerindeki etkileri konusundaki farkındalığı ölçtü.

22 Mayıs 2023

2023 James Dyson Ödülü, genç mucitleri tasarım ve mühendisliği kullanarak gerçek problemlere çözüm bulmaya davet ediyor

James Dyson Vakfı tarafından her yıl düzenlenen ve sürdürülebilirlik odaklı bir mühendislik yarışması olan James Dyson Ödülü, 1 Mart itibariyle dünyamızı iyileştirecek fikirleri olan genç mucitler için başvurularını açıyor.

1 Mart 2023

Dyson’ın Sıcak Plakalar ve Isı Hasarı Olmadan Islaktan Kuruya Saçı Düzleştiren En Son Teknolojisi Dyson Airstrait™ Saç Düzleştirici ile Tanışın

Farklı saç tiplerini ıslaktan kuruya düzleştirmenin yeni bir yolu.

12 Mayıs 2023

Dyson’dan Haftalık Ev Temizliği Programı

Dyson'ın evinizdeki her nokta için hazırladığı hijyen kılavuzu ve haftalık temizlik programıyla evinizi nasıl temiz tutacağınızı öğrenirken, evde yaşayan herkesin sağlıklı kalmasını sağlayın.

28 Şubat 2023

Geçmiş Kazananlardan James Dyson Ödülü İçin Tüyolar

James Dyson Vakfı tarafından, her yıl mühendislik ve tasarım öğrenciyle yeni mezunları için düzenlenen James Dyson Ödülü’nün başvuruları 2023 yılında da hız kesmeden devam ediyor.

10 Mayıs 2023

Soluduğunuz Havanın Kalitesi Hakkında Ne Kadar Bilgi Sahibisiniz?

Yaşadığımız ortamdaki hava kalitesinin önemine dair çalışmalar yapan Dyson, aynı şekilde dışarıda maruz kaldığımız kirleticiler ve soluduğumuz havanın kalitesini ölçmek için “hava kalitesi sırt çantası” takan gönüllü partnerler aracılığı ile kalabalık, sık ziyaret edilen ve sakin noktalardaki hava kalitesi verilerini topladı.

20 Şubat 2023

AÇEV ve James Dyson Vakfı, Depremden Etkilenen Çocukların Eğitimine Destek Veriyor

Global teknoloji şirketi Dyson’ın gençlerin mühendislik odaklı eğitime teşvik edilmesi amacıyla faaliyet gösteren hayır kurumu James Dyson Vakfı’nın bağışıyla hayata geçen ve AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) tarafından tasarlanan yeni mobil eğitim ünitesi, deprem bölgesindeki 800 çocuğun iyi olma halini ve gelişimlerini destekleyecek eğitim programı uygulamalarıyla buluşmasını sağlamak için 23 Nisan’dan itibaren yollarda.

28 Nisan 2023

Dyson, Her Alanda Sürdürülebilir Bir Geleceği Destekliyor

Daha az malzeme kullanarak daha çok şey yapmak Dyson’ın DNA’sında yer alıyor. Yenilikçi teknolojisi, düşünce yapısı ve inovasyonlarıyla kaynakları etkin bir şekilde kullanan Dyson, daha verimli ürünler üretmeyi hedefliyor ve tüm operasyonlarında sürdürülebilirliği destekliyor.

27 Ocak 2023

2022 James Dyson Ödülü İlk 20 Jürisi İle Tanışın

Dünyanın dört bir yanından gelen 15 Dyson mühendisi, bilim insanı ve tasarımcı, bu yılın Uluslararası İlk 20 listesini seçmek için tam 87 James Dyson Ödülü Ulusal finalistini inceledi.

25 Ekim 2022

Dyson Uzmanlarından Bahar Temizliği İpuçları: Yatağınızı nasıl temizlemelisiniz?

Hayatımızın yaklaşık üçte birini yataklarımızda geçirmemize rağmen, çok azımız temizlik yaparken yatağına öncelik veriyor. Bahar temizliği dönemi yaklaşırken, Dyson uzmanları çarşafların altında gizlenen mikroskobik yaşamla mücadele etmek için en iyi ipuçlarını açıklıyor.

25 Nisan 2023

Forbes Dergisi, Dyson’ı “Dünyanın En İyi İşverenleri”nden biri olarak gösterdi

Dyson, Amerika Birleşik Devletleri merkezli iş dergisi Forbes tarafından yayınlanan iki ankete göre "Dünyanın En İyi İşverenleri" arasına ve çalışmak için en iyi "Kadın Dostu Şirketler" listesinde ilk 100’e alındı.

9 Aralık 2022

Hava Temizleyicilerin Uyku Kalitesi Üzerindeki Etkisi Araştırması

Dyson’ın görevlendirdiği Reading Üniversitesi tarafından yapılan bir pilot çalışmanın sonuçları, hava temizleyicilerin genel uyku süresini iyileştirebileceğini gösteriyor. Bu araştırma, Dyson'ın evlerdeki hava kalitesini ve Dyson teknolojisinin etkisini anlamaya yönelik geniş araştırmalarının bir parçası olarak daha sağlıklı bir hayatın oluşturulabileceğini ortaya koyuyor.

10 Nisan 2023

Ses bilimi: Dyson'ın hava temizleme özelliğine sahip yüksek kaliteli, aktif gürültü engelleyici kulaklıkları

Bu yılın başlarında duyurulan Dyson Zone™ gürültü engelleyici kulaklıklar, ihtiyaç duyduğunuzda net, etkileyici bir dinleme deneyimi ve hareket halindeyken hava temizleme özelliği sağlıyor.

8 Aralık 2022

Halınızı nasıl temizlersiniz

Halıyı nasıl temizleyeceğinizi bilmenin yolu, süpürgenizin kalitesinden ve onu kullanırken uyguladığınız yöntemlerden geçiyor. Dyson mühendisleri James McCrea ve Dr. Calum Robertson, günlük temizlikten inatçı kirler ve lekelerle başa çıkmaya kadar, halınızı süpürgenizle nasıl temiz tutacağınıza dair en iyi ipuçlarını paylaşıyor.

16 Mart 2023

2022 James Dyson Ödülü Uluslararası Kazananları Açıklandı

The James Dyson Ödülü bu zamana kadar dünyanın dört bir yanındaki genç mühendis ve bilim insanlarının gelecek vaat eden 300'den fazla buluşuna 1 milyon sterlinden fazla para ödülüyle destek verdi. Bu yıl, Sir James Dyson, icatlarının sonraki aşamalarını desteklemek üzere her biri 30.000 Sterlin para ödülü kazanan iki uluslararası kazanan ve 5.000 Sterlin kazanan bir ikinci seçti.

18 Kasım 2022

Evinizdeki sert zeminler nasıl temizlenir

Temizliğin etkili olabilmesi için eksiksiz olması gerekiyor. Dyson mühendislerinden Teknoloji Geliştirme Başkanı Sharon Y. ve Dyson'da Kimyasal Araştırma Bilimcisi Dr Calum Robertson, sert zeminleri tozsuz, mikropsuz ve lekesiz tutarak temizlemenin en iyi yollarını anlatıyor. Aşağıdaki ipuçlarımız ve püf noktalarımızla günlük temizlik rutininizi yeniden oluşturabilirsiniz.

16 Mart 2023

Dyson, Vinca Mavisi & Rosé renklerindeki yeni özel seri saç bakım teknolojilerini tanıtıyor

Dyson, 2022 hediye sezonu için özel olarak sınırlı sayıda satışa sunulan yepyeni Vinca mavisi ve Rosé renklerini tanıtıyor. Dyson'ın renk, malzeme ve cila kullanımına büyük önem veren mühendisleri tarafından tasarlanan yeni renk serisi, tüm Dyson Saç Bakım teknolojilerinde karşımıza çıkıyor.

17 Kasım 2022

Patili Dostunuza Düzenli Bakım Yapıyor Musunuz?

Son iki senedir özellikle evlerimize ve kendi kişisel hijyenimize ekstra önem veriyoruz ve buna hayatımızın pek çok noktasında da dikkat ediyoruz. Peki evcil hayvanımızın bakımına ve sağlığına ne kadar dikkat ediyoruz? Ya da gerçekten dikkat etmemiz gereken noktaları biliyor muyuz?

8 Kasım 2022

Daha fazla içerik okuyun

 • Dyson hava temizleyici moda haftası kulisinde

  Dyson Global Stil Elçileri, Dyson’ın Hava Kalitesi Sırt Çantalarıyla Moda Haftası'nda Sahne Arkasına Girdi

  19 Ekim 2022

  Dyson Global Stil Elçileri Jon Reyman, Jawara ve Larry King, Dyson'ın en yeni “Hava Kalitesi Sırt Çantası”yla New York ve Londra Moda Haftası'nın hızlı tempolu ortamlarında gezdi.

  Okumaya devam et

 • Evcil hayvan tüyü ve alerjenler hakkındaki gerçekler

  Evcil hayvan tüyü ve alerjenler hakkındaki gerçekler

  20 Eylül 2022

  Evcil hayvan tüylerini daha iyi anlamak için analizini yapan Dyson bilim insanlarından çarpıcı açıklamalar.

  Okumaya devam et

 • Queen Elizabeth II

  Queen Elizabeth II

  8 Eylül 2022

  Sir James Dyson OM CBE FRS Açıklaması

  Okumaya devam et

 • James Dyson Ödülü’nün Türkiye kazananı “PhysioCircle” oldu

  James Dyson Ödülü’nün Türkiye kazananı “PhysioCircle” oldu

  7 Eylül 2022

  Göğüs fizyoterapi yönteminin, fizyoterapistler veya hasta yakınları tarafından hastalara doğru ve etkin bir şekilde uygulanmasını sağlayan “PhysioCircle” projesi, 2022 yılı James Dyson Ödülü’nün Türkiye ayağının ulusal kazananı olarak, 5 bin sterlinle ödüllendirildi.

  Okumaya devam et

 • Dyson Backpack

  Dyson ve National Geographic’le İstanbul'daki hava kirliliğini keşfedin

  1 Eylül 2022

  Meteoroloji Uzmanı Bünyamin Sürmeli, nam-ı diğer “Havayı Koklayan Adam” mobil bir hava kirliliği ölçüm ünitesi içeren Dyson Backpack ile İstanbul sokaklarında dolaştı. Gün içerisinde maruz kalınan hava kirliliğini tespit ederek İstanbul’un hava kalitesini ölçmeye ve anlamaya yardımcı oldu.

  Okumaya devam et

 • James Dyson Ödülü’nde Final Yolculuğu Devam Ediyor

  James Dyson Ödülü’nde Final Yolculuğu Devam Ediyor

  29 Ağustos 2022

  James Dyson Vakfı tarafından 29 ülkede düzenlenen ve bu sene ilk defa Türkiye’nin de dahil olduğu uluslararası tasarım yarışması James Dyson Ödülü’nde başvurular sona erdi. Ülkemizde yoğun ilgi ve başvuru ile karşılanan yarışma, ulusal jüri üyelerinin değerlendirme süreciyle devam ediyor.

  Okumaya devam et

 • Dyson’ın En Büyük Güzellik Laboratuvarı

  Dyson’ın En Büyük Güzellik Laboratuvarı

  9 Ağustos 2022

  Paris Opéra Dyson Demo Store, alışveriş severlere kapsamlı bir saç bilimi ve öncü güzellik teknolojisi sunabilmek için olağanüstü bir yenilenmeden geçti.

  Okumaya devam et

 • Dyson’la saçınız yazın da sağlıkla parlasın

  Dyson’la saçınız yazın da sağlıkla parlasın

  2 Ağustos 2022

  Saç sağlığından ve parlaklığından ödün vermeden istediğiniz stile ulaşmak hiç de zor değil. Doğru teknolojiye sahip saç bakım ürünleri ve birkaç püf noktasıyla dilediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.

  Okumaya devam et

 • Yazın en trend saç stilleri

  Yazın En Trend Saç Stillerini Dyson ile Takip Edin

  17 Haziran 2022

  Dyson saç şekillendirme ürünleriyle kolayca elde edebileceğiniz yazın en trend saç stillerini keşfedin.

  Okumaya devam et

 • Dyson robot prototip

  Dyson'ın robotik mühendisi arayışı devam ediyor

  7 Haziran 2022

  Dyson, ev işlerini yapıyormuş gibi görünen gizli robot prototiplerine davetkar bir bakış atarak, dünyanın en parlak robotik mühendislerini arıyor.

  Okumaya devam et

 • Süpürge akesuarları

  Elektrikli süpürge aksesuarlarınızı nasıl kullanabilirsiniz?

  16 Mayıs 2022

  Dyson elektrikli süpürgeler, öncü teknolojiyi güçlü filtreleme ve motorizasyon ile birleştirir. Elektrikli süpürge aksesuarlarımızın farklı temizlik noktaları için sunduğunu özel çözümleri keşfedin.

  Okumaya devam et

 • Neglected Spots

  Dyson, derinlemesine temizlik sırasında en çok ihmal edilen noktaları ortaya çıkarıyor

  16 Mayıs 2022

  Dyson'ın Küresel Toz Araştırması’nın yayınlanmasının ardından, Dyson Mikrobiyoloji Araştırmacısı Dennis Mathews, ev temizliğinde en çok ihmal edilen noktaları ve derin temizlik için bazı ipuçlarını paylaşıyor.

  Okumaya devam et

 • Dyson logo

  Bilgilendirme

  20 Nisan 2022

  Dyson tarafından yapılan açıklamayı okuyun.

  Okumaya devam et

 • Airwrap Multistyler

  Yeni nesil Dyson Airwrap™ multi-styler tanıtıldı

  18 Nisan 2022

  Global olarak en çok ödül alan saç şekillendirici, aşırı ısı olmadan, daha hızlı ve kolay şekillendirme için radikal değişikliklerle yeniden tasarlandı. Dyson'ın saç bilimine olan bağlılığından güç alan yeni Airwrap™ multi-styler, gelişmiş Coanda hava akımıyla desteklenen yeni ve yeniden tasarlanmış başlıklarıyla sunuluyor.

  Okumaya devam et

 • Demo store

  Dyson Türkiye’deki yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor

  23 Nisan 2022

  Dyson, Demo store niteliğindeki dördüncü mağazasını Ankara’da açarak Türkiye'deki perakende yatırımına bir yenisini ekledi. Dyson Demo storeları eşsiz deneyim alanlarıyla kullanıcaları üstün teknolojilerle buluşturuyor.

  Okumaya devam et

 • JDA

  James Dyson Ödülü Artık Türkiye’de:

  16 Mart 2022

  James Dyson Vakfı tarafından 30 ülkede düzenlenen ve genç mühendisleri destekleyen uluslararası tasarım yarışması James Dyson Ödülü artık Türkiye’de. 16 Mart itibariyle başvuruların başladığı ve Türkiye’den de mühendis ve tasarım öğrenci ve yeni mezunlarının katılabildiği yarışmada ulusal kazananlar 5 bin, uluslararası kazananlar ise 30 bin Sterlin’e kadar para ödülü kazanabilecek.

  Okumaya devam et

 • GDS

  Dyson 2022 Küresel Toz Araştırması

  28 Mart 2022

  Dyson'ın her yıl gerçekleştirdiği Küresel Toz Araştırması, ev tozu ve bunun sağlığımız üzerindeki etkilerini anlamaya yardımcı olmak için dünyanın dört bir yanından insanların temizlik alışkanlıklarını derinlemesine inceliyor.

  Okumaya devam et

 • Creature Comfort

  Evcil dostlarımızın konforu: Dyson mühendisleri evcil hayvanlar için en iyi temizlik rutinlerini açıklıyor

  16 Mart 2022

  Dyson mühendisleri, konu evcil hayvanlarımız olunca sağlıklı evler için daha iyi temizleyen cihazlar tasarlamak konusuna çok önem veriyor. Dyson Kıdemli Mekanik Mühendisi James McCrea, evcil hayvan sahiplerine yönelik temizlik rutinleri ve tüyolarını paylaşıyor.

  Okumaya devam et

 • Lean engineering

  Daha verimli makineler yapmak için enerjiyi optimize etmek: Yalın mühendislik

  16 Mart 2022

  dyson mühendisleri, “yalın mühendislik” olarak adlandırdıkları, az eforla çok iş yapma felsefesini benimsiyor. Seçilen malzemelerden, makinelerin kullandığı enerjiye kadar her şeyde geçerli olan bu anlayış; yazılım ve donanımı bir araya getirerek daha az enerji kullanımını ve dünya için daha yararlı işler yapabilmeyi destekliyor.

  Okumaya devam et

 • Temiz hava

  Daha temiz hava, daha temiz ev: Ev tadilatları sırasında evdeki temiz hava nasıl korunur?

  16 Mart 2022

  Geleneksel olarak yaz ayları, taşınmanın en yoğun olduğu zamanlardır. ABD'de de yıllık taşınmaların yaklaşık yüzde 60'ı Mayıs-Ağustos ayları arasında gerçekleşmektedir.

  Okumaya devam et

Dyson Zone™ gürültü engelleme özellikli kulaklık