Dyson Newsroom'a Hoş Geldiniz

Dyson Zone

Yazın En Trend Saç Stillerini Dyson ile Takip Edin

Dyson saç şekillendirme ürünleriyle kolayca elde edebileceğiniz yazın en trend saç stillerini keşfedin.

17 Haziran 2022

Dyson'ın robotik mühendisi arayışı devam ediyor

Dyson, ev işlerini yapıyormuş gibi görünen gizli robot prototiplerine davetkar bir bakış atarak, dünyanın en parlak robotik mühendislerini arıyor.

7 Haziran 2022

Elektrikli süpürge aksesuarlarınızı nasıl kullanabilirsiniz?

Dyson elektrikli süpürgeler, öncü teknolojiyi güçlü filtreleme ve motorizasyon ile birleştirir. Elektrikli süpürge aksesuarlarımızın farklı temizlik noktaları için sunduğunu özel çözümleri keşfedin

16 Mayıs 2022

 • Dyson

  Bilgilendirme

  20 Nisan 2022

  Dyson tarafından yapılan açıklamayı okuyun.

  Okumaya devam et

Daha fazla içerik okuyun

 • Neglected Spots

  Dyson, derinlemesine temizlik sırasında en çok ihmal edilen noktaları ortaya çıkarıyor

  16 Mayıs 2022

  Dyson'ın Küresel Toz Araştırması’nın yayınlanmasının ardından, Dyson Mikrobiyoloji Araştırmacısı Dennis Mathews, ev temizliğinde en çok ihmal edilen noktaları ve derin temizlik için bazı ipuçlarını paylaşıyor.

  Okumaya devam et

 • Airwrap Multistyler

  Yeni nesil Dyson Airwrap™ multi-styler tanıtıldı

  18 Nisan 2022

  Global olarak en çok ödül alan saç şekillendirici, aşırı ısı olmadan, daha hızlı ve kolay şekillendirme için radikal değişikliklerle yeniden tasarlandı. Dyson'ın saç bilimine olan bağlılığından güç alan yeni Airwrap™ multi-styler, gelişmiş Coanda hava akımıyla desteklenen yeni ve yeniden tasarlanmış başlıklarıyla sunuluyor.

  Okumaya devam et

 • Demo store

  Dyson Türkiye’deki yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor

  23 Nisan 2022

  Dyson, Demo store niteliğindeki dördüncü mağazasını Ankara’da açarak Türkiye'deki perakende yatırımına bir yenisini ekledi. Dyson Demo storeları eşsiz deneyim alanlarıyla kullanıcaları üstün teknolojilerle buluşturuyor.

  Okumaya devam et

 • JDA

  James Dyson Ödülü Artık Türkiye’de:

  16 Mart 2022

  James Dyson Vakfı tarafından 30 ülkede düzenlenen ve genç mühendisleri destekleyen uluslararası tasarım yarışması James Dyson Ödülü artık Türkiye’de. 16 Mart itibariyle başvuruların başladığı ve Türkiye’den de mühendis ve tasarım öğrenci ve yeni mezunlarının katılabildiği yarışmada ulusal kazananlar 5 bin, uluslararası kazananlar ise 30 bin Sterlin’e kadar para ödülü kazanabilecek.

  Okumaya devam et

 • GDS

  Dyson 2022 Küresel Toz Araştırması

  28 Mart 2022

  Dyson'ın her yıl gerçekleştirdiği Küresel Toz Araştırması, ev tozu ve bunun sağlığımız üzerindeki etkilerini anlamaya yardımcı olmak için dünyanın dört bir yanından insanların temizlik alışkanlıklarını derinlemesine inceliyor.

  Okumaya devam et

 • Creature Comfort

  Evcil dostlarımızın konforu: Dyson mühendisleri evcil hayvanlar için en iyi temizlik rutinlerini açıklıyor

  16 Mart 2022

  Dyson mühendisleri, konu evcil hayvanlarımız olunca sağlıklı evler için daha iyi temizleyen cihazlar tasarlamak konusuna çok önem veriyor. Dyson Kıdemli Mekanik Mühendisi James McCrea, evcil hayvan sahiplerine yönelik temizlik rutinleri ve tüyolarını paylaşıyor.

  Okumaya devam et

 • Lean engineering

  Daha verimli makineler yapmak için enerjiyi optimize etmek: Yalın mühendislik

  16 Mart 2022

  dyson mühendisleri, “yalın mühendislik” olarak adlandırdıkları, az eforla çok iş yapma felsefesini benimsiyor. Seçilen malzemelerden, makinelerin kullandığı enerjiye kadar her şeyde geçerli olan bu anlayış; yazılım ve donanımı bir araya getirerek daha az enerji kullanımını ve dünya için daha yararlı işler yapabilmeyi destekliyor.

  Okumaya devam et

 • Clean Air

  Daha temiz hava, daha temiz ev: Ev tadilatları sırasında evdeki temiz hava nasıl korunur?

  16 Mart 2022

  Geleneksel olarak yaz ayları, taşınmanın en yoğun olduğu zamanlardır. ABD'de de yıllık taşınmaların yaklaşık yüzde 60'ı Mayıs-Ağustos ayları arasında gerçekleşmektedir.

  Okumaya devam et