Skip navigation

Yeni Yıl İçin Ev Hediyesi Fikirleri

Yeni yılda sevdiklerinize günlük hayatı kolaylaştıracak Dyson'ın üstün teknolojilerinden birini hediye edin. Dyson, aydınlatma, kablosuz süpürgeler ve hava temizleyicileri de dahil olmak üzere yenilikçi ev teknolojileriyle yeni yıl sezonuna öncülük ediyor. İster teknoloji meraklısı bir eş için alışveriş yapın, ister bu yeni yıl sezonunda bir arkadaşınızın temizlik alışkanlıklarını düzene sokmak isteyin, Dyson teknolojilerinde ev için alınabilecek birçok hediye seçeneği bulunuyor. • 1. Tüm ev temizliği için

  Birine Dyson kablosuz süpürge gibi kullanışlı bir ev hediyesi vermek, zahmetli bir temizliğe gerek kalmadan yeni yıl dönemi boyunca rahatça temizliğe devam edebilmelerini sağlayacaktır. Son aydınlatma teknolojisiyle toz ve simleri, çam ağacı dallarını ve döküntüleri ortaya çıkararak yeni yıl öncesi ev hazırlıklarını tamamlamanıza yardımcı olur. Dyson Hyperdymium™ motora  sahip Dyson V15 Detect kablosuz süpürge, kapsamlı bir yeni yıl temizliği için tüm evdeki sert zeminleri ve halıları derinlemesine temizlemek üzere tasarlanmıştır. Kablosuz süpürge aynı zamanda uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz işlevsel bir ev hediyesidir.

        

  2. Alerjiye yatkın olanlar için

  Alerjiye sahip sevdikleriniz için bir hava temizleyici hoş bir ev hediyesi olabilir. Arkadaşınızın veya aile üyenizin geniş bir odada hava temizleyici kullanacağından eminseniz, Dyson Purifier Cool Formaldehyde™ hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Bu hava temizleyici aynı zamanda hem serinletme hem ısıtma özelliğine sahip, 350 dereceye kadar salınım yapıyor ve tüm odayı temizlemek için hava akışını makinenin arkasına yönlendiriyor. Toz, alerjen, gaz ve diğer ultra ince kirleticileri toplayan aktif karbon filtrelere sahip bu hava temizleyici, 0,1 mikron kadar küçük partiküllerin yüzde 99,95'ini yakalayarak gazları ve kokuları ortadan kaldırıyor. Böylelikle bu yeni yılda daha sağlıklı ve daha konforlu bir yaşam ortamı hediye edebilirsiniz.

   

 • 3. Evcil hayvan dostu yaşam tarzları için

  Evcil hayvan tüyü konusunda uzman özellikler sunan süpürge teknolojisiyle hayatınızdaki hayvanseverlere yardım eli uzatın. Dyson'ın 70 dakikaya varan en uzun çalışma süresi ile güçlü emiş sağlayan Dyson Gen5detect™ kablosuz süpürgesini hediye alternatifi olarak düşünebilirsiniz. Kalan çalışma süresini ve temizlenen partikül sayısını gösteren bir LCD ekrana sahip olan bu kablosuz süpürgeyle, sevdikleriniz temizlik sürecini net bir şekilde takip edebilir. Evcil hayvan tüylerini temizlemek ve dolanmaları önlemek için bu model, kanepeler, yataklar, merdivenler ve evcil hayvan yataklarında kullanım için konik bir fırça çubuğu ile tasarlanmıştır.   

  4. Araba içi temizlik için

  Ailenizdeki araba tutkunları için ev hediyesi arıyorsanız, neden onlara arabalarının içini toz, kir, evcil hayvan tüyü ve diğer partiküllerden uzak tutacak aksesuarı vermeyesiniz? Araba iç mekanlarına her zaman evdeki kadar özen gösterilmiyor ve bakteri, toz akarları gibi alerjenleri artırabiliyor.   Dyson kablosuz süpürgeleri ve süpürge aksesuarları , mikroskobik partikülleri derinlemesine temizlemek için özellikle küçük iç mekanlar için güçlü emiş ve gelişmiş filtreleme ile tasarlanmıştır. Dyson'ın İnatçı kir fırçası veya kir birikimi ve ulaşılması zor alanlar için Işıklı Aralık Temizleme Başlığı gibi birçok süpürge başlığı ve aksesuarı ile araç içi bakımınızı iyileştirin.

   

    

  5. Apartman yaşamı için

  Ev hediyeleri bazıları için yeni eve taşınma hediyesi olarak da değerlendirilebiliyor. Yakın zamanda şehir içinde küçük bir daireye taşınan veya küçülmeye karar veren sevdikleriniz için Dyson Omni-Glide™ kablosuz süpürge  dar alanlarla eş anlamlıdır. Bazı temel özellikleri arasında 90 derecelik döner başlık ve dört adet dengeleyici tekerlek bulunuyor, böylece köşeleri kolayca temizleyebiliyor ve sert zeminlerdeki küçük kirleri toplayabiliyor. Engellerin etrafını ve küçük aralıkları temizlemek için Dyson'ın en ince, en manevra kabiliyeti yüksek süpürgesi olan Omni-Glide™, apartman ve küçük ev yaşamına mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır.

6. Evden çalışma düzeni için

Bir çalışma köşesi veya evden çalışma düzeni, yüksek performanslı bir masa lambası olmadan eksik kalacaktır. Hayatınızdaki özel kişi için hala işlevsel ev hediyeleri arıyorsanız, kaliteli bir çalışma veya yaşam alanını nasıl oluşturacaklarını hayal edin. Gün ışığına ve çevrenize göre ayarlanan özel, çalışma, dolaylı ve ambiyans ışığı teknolojisinden yararlanan Dyson Solarcycle Morph™ lamba, her ortam için ideal bir ev arkadaşıdır.

Sevdiklerinizi mutlu edecek özel hediye serilerimizi keşfetmek için hediye fikirleri sayfamızı ziyaret edin.

Basın Kontağı

Türkiye İletişim Ekibi
Email: dogukan.suzer@dyson.com

Dyson Newsroom

Dyson hakkında son haberler