Skip navigation

Dyson, Vinca Mavisi & Rosé renklerindeki yeni özel seri saç bakım teknolojilerini tanıtıyor

Dyson, 2022 hediye sezonu için özel olarak sınırlı sayıda satışa sunulan yepyeni Vinca mavisi ve Rosé renklerini tanıtıyor. Dyson'ın renk, malzeme ve cila kullanımına büyük önem veren mühendisleri tarafından tasarlanan yeni renk serisi, tüm Dyson Saç Bakım teknolojilerinde karşımıza çıkıyor.

Dyson'ın özel seri renkleri

Dyson’ın renk paleti geliştikçe, mühendisler için Saç Bakım kategorisi ürünleri de deneysel bir tuval olmaya devam ediyor. En son keşiflerin sonucu olarak ortaya çıkan ve benzersiz bir cila dokusuna sahip yeni Vinca Mavisi ve Rosé rengi, hassasça uygulanmış saten boyasıyla porselen benzeri bir doku hissi yaratıyor. Birçok denemeyle tasarlanan doku, verniksiz seramiğin ipeksi pürüzsüz yüzeyi hissini veriyor.

Uzay araştırmalarının ilk günlerinde geliştirilen ileri modern seramik, günümüzde pürüzsüz ve son derece dayanıklı özellikleri nedeniyle havacılık ve tıp alanlarında yaygın olarak kullanılıyor.

Isıya karşı dayanıklı olması özelliğiyle, Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi, Dyson Airwrap™ Multi-styler ve Dyson Corrale™ saç düzleştiricide de kullanılan akıllı ısı kontrolü teknolojisiyle de uyumluluk göstererek, şekillendirme sırasında aşırı ısıya maruz kalmayı önlüyor. Saniyede 100 defaya kadar sıcaklığı ölçen bir cam boncuk termistöre sahip makineler, şekillendirme süresince aşırı ısı hasarını sınırlıyor.

Dyson'ın Vinca Mavisi ve Rosé renklerindeki yeni özel serisi, Dyson Demo Store’larda, Dyson doğrudan satış noktalarında ve Dyson.com.tr üzerinden satışa sunuluyor. Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi ve Dyson Corrale™ saç düzleştirici hediye seti Dyson tasarımı saklama kutusuyla gelirken, Dyson Airwrap™ Multi-styler hediye setinin içerisinde Dyson tasarımı saklama kutusu ve seyahat çantası yer alıyor.

 • Dyson Corrale™ saç Düzleştirici

  The Dyson Corrale straightener Vinca Blue & Rosé on travel stand

  Tüm saç tipleri için uygun olan Dyson Corrale™ kablosuz saç düzleştirici, öncü esnek bakır plakalarıyla saçı şekillendirmek ve bir araya getirmek için esneyerek her geçişte tüm saç tellerine eşit ısı ve gerginlik uyguluyor.

  Dyson'ın 4 hücreli lityum iyon pil teknolojisiyle bir araya gelen Dyson Corrale™ saç düzleştirici, kablosuz performans sunup ısı hasarını azaltarak dilediği her yerde stilinden ödün vermek istemeyenlerin seçimi oluyor. Kablosuz kullanım özgürlüğü, çalışma masasından dans pistine kadar her yerde her türlü stile ulaşmanıza, ofis partisi veya aile etkinliklerinize giderken yolda rötuşlar yapmanıza olanak tanıyor.

  Dyson Corrale™ kablosuz saç düzleştirici, saniyede 100 kez sıcaklık ölçen bir platin sensör kullanarak üç hassas ısı ayarı sunuyor. Bu teknoloji, hassas ve doğru ısı sağlamak için ısıtma sistemini kontrol eden bir mikroişlemci ile iletişim kuruyor.

  Dyson Corrale™ saç düzleştirici Vinca Mavisi & Rosé hediye seti, Dyson Demo Store’lar, Dyson doğrudan satış noktaları ve Dyson.com.tr'den satın alınabiliyor.

 • Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi

  The Dyson Supersonic hair dryer Vinca Blue & Rosé

  Farklı saç tipleri için tasarlanan Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi; hızlı, güçlü ve odaklanmış bir hava akımı kullanıyor. Ergonomik yapısıyla elde tutarken kullanım kolaylığı ve denge sağlayıp geleneksel saç kurutma makinelerine göre daha sessiz bir performans sunarken, akıllı şekilde ısıyı kontrol altında tutup saçı aşırı ısı hasarından koruyor.

  Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi, geleneksel saç kurutma makinelerinden farklı olarak, ısı ayarını düzenlemek için hava sıcaklığını saniyede 40 defadan fazla ölçüyor. Dyson'ın Akıllı Isı Kontrol teknolojisine sahip Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi, saçın parlaklığını korumaya yardımcı olmak için aşırı ısı hasarını önlüyor.

  Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi Vinca Mavisi & Rosé hediye seti, Dyson Demo Store’lar, Dyson doğrudan satış noktaları ve Dyson.com.tr'den satın alınabiliyor.

 • Dyson Airwrap™ multi-styler

  The Dyson Airwrap multi-styler Vinca Blue & Rosé

  Dyson Airwrap™ multi-styler Dyson şimdiye kadarki en iyi performansa sahip saç şekillendiricisi, Dyson Airwrap™ multi-styler’ı yakın zamanda satışa sundu. Her daim daha iyiyi arayan Dyson mühendisleri, Coanda efektinin boyutunu küçültürken etkisini artırmak için kendi tasarımlarına meydan okuyarak, aşırı ısı olmadan farklı saç tipleri için çeşitli stiller sunan bir şekillendirici tasarladı.

  Dyson, daha önceki Airwrap saç şekillendiriciye sahip kullanıcılarına da sadece yeni başlıklarla kendi ürünlerini güncelleyebilme imkânı veriyor. Saç şekillendiricilerde ilk defa uygulanan bu fikir, makinenin geliştirilme süreci boyunca benimsenen sürdürülebilirlik vizyonundan kaynaklanıyor. Dijital bir dünyada tasarım yapmak, fiziksel prototip oluşturmaya olan bağımlılığı azalttığından, bunun sonucunda kullanılan enerji ve malzemeleri önemli ölçüde aza indiriyor. Daha önce hiç görülmemiş bir hava akımı hızı, basıncı ve kontrolü seviyesine ulaşmak için havalandırma deliklerini küçültülmesinde elde edilen başarı, mühendislerin deneme yanılma sürecinin bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor.

  Dyson Airwrap multi-styler™ Vinca Mavi ve Rosé hediye seti, Dyson Demo Store’lar, Dyson doğrudan satış noktaları ve Dyson.com.tr'den satın alınabiliyor.

Basın Kontağı

Türkiye İletişim Ekibi
Email: dogukan.suzer@dyson.com

Dyson Newsroom

Dyson hakkında son haberler